Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kolejna część tasiemca pt. witam wszystkich ;)

 

Witam wszystkich nowo przybyłych na forum :) Dodam tylko że na naszym forum jest kilka zasad, nie stosowanych na innych forach np nawiasy [] w temacie :P Jak również nie cytujemy w całości postów, które są bezpośrednio nad naszym pkt 2i regulaminu, polecam się z nim zapoznać, jak i takich dłuuuugaśnych wypowiedzi bo to zaciemnia i utrudnia korzystanie. Możemy zaznaczyć daną frazę myszką a pojawi się opcja cytuj i do tej konkretnej myśli możemy się odnosić ;)

 

A więc witam wszystkich jeszcze raz w naszym rowerowym gronie ;)

 

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ...

Mam na imię Bartek, jestem z Warszawy. Rower był zawsze przy mnie od kiedy pamiętam, od czasu dzieciństwa. Później mnie spotkały 2 kradzieże z piwnicy w bloku i jakoś się rozstałem z rowerem. Od jakiegoś czasu chodziło mi pogłowie zakup bika do weekendowych wypadów po okolicach. Na forum trafiłem w poszukiwaniu informacji dotyczących obecnych trendow w tym sporcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Kuba, na poważnie jazdą rowerem zainteresowałem się w tym roku, a to wszystko za sprawą tata. Teraz możemy rodzinnie wyruszać na różne eskapady. Często korzystam z porad z forum więc postanowiłem dołączyć do pełnoprawnych użytkowników :)

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako że większość mojego czasu spędzam w pracy,to staram się wolne chwile poświęcić dla mojego kelly'sa, dlatego mało jestem na forum.

Ale po ostatnich wolnych chwilach mam gips na ręce to postanowiłem się przywitać>Witam Wszystkich

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Forum obserwuję od jakiegoś czasu. Na poważnie zacząłem rowerować jakieś 6 lat temu. Do tej pory używałem poczciwego Giant GSR Campus, który mnie nigdy nie zawiódł, a przeżył bardzo wiele. Dzisiaj stałem się posiadaczem nowej maszyny - Kona Blast 2013. Po tych paru tysiącach km na poprzednim rowerze stwierdziłem, że MTB to jest to co mnie kręci. Po prostu uwielbiam taplać się w błocie. Giant zostaje w garażu. Zostanie przerobiony na coś a la cross w celach dojazdowych do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,jestem Łukasz można mnie codziennie spotkać w WLKP Parku Narodowym trasa Komorniki/góreckie/Puszczykowo/Komorniki

Na rowerku od ponad 5lat najpierw była marketówka a od 2011 Giant Boulder niby tani i do bani ale jakoś się z nim rozstać nie mogę bo radzi sobie z moimi 120kg i 200cm wzrostu :D 

Pozdrawiam wszystkich .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Wszystkim.

 Nazywam się Marek, jestem z Lublina.

Na rowerze jeżdżę od momentu zrzucenia bocznych kółek.

Moje dotychczasowe rowery to:

Pelikan, Wigry 3, Romet Wagant, ZZR Huragan, Wheeler 1600(najdłużej - 13 lat).

Od tego roku ujeżdżam składaka na ramie Accent Nordkapp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na mnie kolej.

Mam na imię Patryk. Jestem z Gdyni. Po dłuższej przerwie /założenie rodziny i dzieciaki/ wróciłem do roweru. Ten rok ujeżdżam Cuba Reaction gtc 29' ale na przyszły sezon planuje dokupić kolarkę i startować w amatorskich wyścigach szosowych. Ostatnio startowałem na swoim mtb w Cyklo Gdynia i skończyłem nawet z niezłym wynikiem 203/360 - prawie wszyscy dawali na kolarkach ;)

Pozdrowienia dla wszyskich pasjonatów.

Ps

Sporo sie udzielam tez w windsurfingu.

 

 

\,,,/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...