Skocz do zawartości

[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pasuje tu czy raczej do absurdów, ale oto muzyczny rower kolegi xD

Jeśli kolega jeżdzi sam ... Swego czasu widziałem Waldiego, który prowadził grupkę Polaków wzdłuż Dunaju. Niestety gość nie grzeszył skromnością i jak tylko zwinął namiot to od razu odpalił swoją muzę z głośników doczepionych do kierownicy. Owej sytuacji bym nie zapamiętał gdy nie jeden istotny szczegół...Waldi doczepił jeszcze do bagażnika sporych rozmiarów Polską flagę. W tym momencie chciałem się pod ziemię zapaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to też można zaliczyć do druciarstwa, ale użytkowego, wiele sie czyta "jak domowym sposobem odkrecić korek z xcm xcr itd itd. dziś w ten piękny słoneczny dzień postanowiłem wyciągnąć elastomer z tego ugniatacza, no ale jak zniszczę się ząbki śrubokrętem, i wpadłem na taki pomysł

 

IMG 20140730 230934

  

jest to mój patent klucz do odkręcania korka z amortyzatora suntour XCMa w gwincie z butelki po tymbarku z biedronki 1,75 (http://www.biedronka.pl/pl/product,id,1149,name,napoj-tymbark-1-75-l) wytopiłem lutownicą rowki, lekkie piłowanko i gotowe, odkręciłem bez problemu korek, podczas dokręcania złamałem 3 ząbki ale klucz chyba już się nie przyda, myślę też, że rozwiązałem odwieczny dylemat na tym forum a w 15 minut można zaoszczędzić parę złotych :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój ulubiony temat o duciarstwie spadł, więc:

885ff3b9853aed50med.jpg
To jest (mojej) własnej roboty skuwacz do łańcucha stojący ewolucyjnie o jeden szczebel wyżej nad zestawem młotek - gwóźdź - nakrętka. Używam go statystycznie niecały raz w roku bo na codzień mam zwyczaj wycierać łańcuch szmatą i smarować bez zdejmowania. Używając mruczę brzydkie słowa a potem wrzcam skuwacz do sakwy/szuflady z mocnym postanowieniem zakupu czegoś lżejszego, ładniejszego i poręczniejszego. I tak już... xx lat. Ale teraz na pewno kupię! Tylko skończą się upały. Minęły? No to jak przestanie padać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...