Skocz do zawartości

[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A ogólnie to bacika nie trzeba (dobra metoda w trasę) - pompujesz koło na maxa, ściągasz łańcuch, łapiesz za jeden tryb kasety końcem łańcucha, przeplatasz wokół opony (tego samego koła!) i wracasz na drugie kółeczko kasety obok, w tym samym kierunku.

Ja owijam na barierkach/kratach/słupkach - też działa.

 

 

 

28930746131_17d9643826_b.jpg

Bo zapomniałem przyczłapu do lampki... by syn_szklarza, on Flickr

 

Przejechałem z tym ponad 70 kilometrów, patyk służył do ustawiania lampki/odległości świecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja owijam na barierkach/kratach/słupkach - też działa.

 

 

 

 

Bo zapomniałem przyczłapu do lampki... by syn_szklarza, on Flickr

 

Przejechałem z tym ponad 70 kilometrów, patyk służył do ustawiania lampki/odległości świecenia :)

To nie druciarstwo a linkarstwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ułamany bagażnik można naprawić za pomocą miedzianych kolanek do instalacji C.O. (fi 12) i epoxydowego kitu hydraulicznego (to szare). Oczywiście nie zapomniałem wzmocnić newralgicznych miejsc śrubami :thumbsup: Natomiast prawa tuleja do przymocowania tegoż bagażnika trzyma się ramy na drucie, Poxipolu i Cyjanopanie już 10-ty rok.

 

aOPlN9r.jpg

Edytowane przez IvanDrago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to mocowanie zastanawiało :D

 

Też tak pomyślałem jak to zobaczyłem. Ale to jest mocowanie fabryczne :woot: To Kross B2 a ten ma dolne dziurki pod bagażnik nie w hakach a w postaci nitonakrętek. Pierwszy raz coś takiego widzę. No i to jest chyba nie najlepsze rozwiązanie. Przecież takie nitonakrętki to się potrafią luzować przy "dźwiganiu" bidonu. A co dopiero jak się załaduje 25kg na bagażnik :bye2:

 

Z drugiej strony dobrze że w ogóle jest takie mocowanie. Bo ostatnio panuje jakaś głupia moda na brak żadnych mocowań w ramach mtb. Pewnie żeby bardziej "pro" wyglądało. To nic że wideł xct i wolnobieg, nie ma otworków, jest rasowo :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś całą ramę z miedzianych rur polutuję to dopiero Wam szczęka opadnie ;)

Chyba niepotrzebnie doszukales sie sarkazmu...

Dzis przed snem -nocke mialem- zastanawialem sie na wytrzymaloscia i ciezarem bagaznika wykonanego z rurek miedzianych. Biorac pod uwage ilosc zlaczek mozna sobie polutowac wrecz dowolny ksztalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...