Skocz do zawartości

[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo


Rekomendowane odpowiedzi

Jak pamiec nie myli to kilka firm dalo to rozwiazanie w latach 1992-1994, nawet wg testow lepiej sie to wspinalo, a opory wcale az tak dramatycznie nie szly w gore, jednak pomysl zarzucono.

Tu nowszy patent na lancuchu.

img_2wd.jpg

I jeszcze nowszy na elektryce.

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt do przewożenia roweru wewnątrz samochodu własnej produkcji :D

Wykonałem go z tego co znalazłem w garażu :laugh:

5.jpg6.jpg

1.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg

 

W planach jest jeszcze zrobienie mocowania do roweru szosowego :laugh:

Ps. Znajdzie się jakiś znawca który zgadnie model samochodu? ;)

Edytowane przez Marcin9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem po specyficznych plastikach z "tamtej" epoki, które później zaaplikowali do fabii, po konsoli środkowej, a pewnosci dal znaczek skody na pasie bezpieczeństwa :-)

 

Oj tam 17 lat...

Mam dwa VW w posiadaniu - sharana 15 lat, można by rzec w bardzo dobrej kondycji i wyglądzie, no i passata b3, który już ma 26lat...

Tego passata olałem cztery lata temu, nie robiąc już nic, z postanowieniem, że jak coś padnie to idzie na złom. A on działa i działa :-)

Edytowane przez skimir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Jak by nie było 2 wd na ramie jest. Swoją drogą ciekawe jak to działa - czy tam są łożyska że jak przestanie pedałować to puszcza. Bo jak nie to ciekawie to wygląda.

Jeżeli nie ma tam dyferencjału a nie widzę, to skręcane to wyzwanie :D A jak przestanie pedałować, ma normalny wolnobieg wiec pedały stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe jest to rower wysokich lotów jak na lata 90te. Cały na Deore LX z epoki. Szanowny klient zażyczył sobie tylko i wyłącznie regulację hamulców. Na pytanie czy zrobić regulację przerzutek, klient odpowiedział że obie działają prawidłowo. Pomijam fakt że od przerzutki tył niema manetki (odpadła), a przedniej przedniej przerzutki nie było wcale. :)        Klient nasz pan!!!

post-158711-0-85885000-1466628742_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć to ruda imprezuje na łańcuchu. 

 

 

 

Na pytanie czy zrobić regulację przerzutek, klient odpowiedział że obie działają prawidłowo. Pomijam fakt że od przerzutki tył niema manetki (odpadła), a przedniej przedniej przerzutki nie było wcale.

Panie , nie znasz się :P One się zmieniają siłą woli , ręka odpoczywa - no luksus po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze

, żeś pierścień dotoczył?

 

Jaki tam pierścień. Po prostu toczę nowe rury sterowe w całości bez żadnego adaptera. Poniżej fotki z bliska

 

f30.jpg?0.8544051504519383

 

FOX Float

f29.jpg?0.9401796600136332

 

A nie przypadkiem złamana główka i wybite ząbki? :D

 

Jak to koledzy powyżej piszą KLIENT NASZ PAN. 

Edytowane przez ACTIVIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...