Skocz do zawartości

[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie co kogo obchodzi, jak ktoś kupił sobie rower i użytkuje według swojego uznania? Kupi sobie Scalpela na trasy DH, taki wybór, kupi sobie fulla na ulicę -co mnie to do oceny, może sobie po piwo jeździć. . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
W sumie co kogo obchodzi, jak ktoś kupił sobie rower i użytkuje według swojego uznania?

 

 

W sumie to nic.

 

 

co mnie to do oceny

 

Przecież nikt tutaj tego nie robi - nie widzę, żeby ktoś kogoś tutaj oceniał, tylko raczej zastanawiał się nad sensownością wyboru. Jedyne sensowne wytłumaczenie to takie, że ktoś może pozwolić sobie na tylko jeden rower, mieszka w mieście, a chce mieć też rower w góry. Wtedy jest usprawiedliwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu (z resztą był omawiany na forum) był na Allegro Spec S-works z lampeczkami, torebkami, nóżką i innymi atrybutami niedzielnego wielbiciela ścieżek rowerowych. To bardzo urocze, że ktoś ma taki dystans do przedmiotów, które dla innych są obiektem westchnień lub celem na ścieżce codziennej pracy. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej wiecej tak jak kupic najbardziej wypasiona wersje Range Rovera, ktory pomimo gadzetow swietnie poradzi sobie w terenie i glancowac go z kadego pylku by jezdzic po bulwarze. To jak ktos wydaje pieniadze i ocenianie go, ze glupio...to wiecie/ wiesz...., my mamy z tym problem a nie wlasciciel.

Podam swoj przyklad, po urazie krego bez rozwijania watku musialem sprzedac enduraka, ale nie chcialem pozegnac sie z rowerem, szosy nie chcialem kupowac, o gravelu nie wiedzialem, zreszta rowniez nie chcialbym i padlo na sztywniaka do ktorego wlozylem Big Apple aby sie fajnie toczylo zarowno po asflalcie jak i leciutkim szutrze, jak chce pojezdzic po stokowkach w okolicy Babiej, Pilska, Jalowca zakladam co innego, taki kaprys.

Mam takiego sasiada, co wyjdzie cos fajnego z Dewalta to kupuje. Pytam - po cholere ci tyle elektronarzedzi, jak nie masz dzialanosci, cos podlubiesz, niektorych nie uzywasz? Bo lubie, chce i moge...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu (z resztą był omawiany na forum) był na Allegro Spec S-works z lampeczkami, torebkami, nóżką i innymi atrybutami niedzielnego wielbiciela ścieżek rowerowych. To bardzo urocze, że ktoś ma taki dystans do przedmiotów, które dla innych są obiektem westchnień lub celem na ścieżce codziennej pracy. :-)

 

Może chodziło o tego Ibisa: http://static.frazpc.pl/board/2013/07/1c742bc0a4820802.jpg

 

Niestety rower nie jest dopracowany, tylny błotnik jest za krótki w wyniku czego rzeczy przewożone na bagażniku będą ochlapywany przez tylne koło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Klamka w jubilacie pękła bo była z plastiku a w sklepie znalazłem tylko przednią i od v-br. Nie ma to jak janusze przeróbek - klamka odwrócona a do tego hamulec caliper , ale za to krótki skok.

post-182181-1462625287,7509_thumb.jpgpost-182181-1462625293,0481_thumb.jpgpost-182181-1462625297,601_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może by miało, gdyby nie myk myk ;).

Pytam bo widziałem kiedyś jak jakaś babcia jechała sobie na dosyć dobrym fullu i przerzutek chyba nie ogarniała, bo prawie że w miejscu korbami kręciła. Wtedy mnie to śmieszyło, ale tak spojrzałem na tego posta i widzę że to miałoby sens. No ale powiadasz, że nie ma bo myk myk? No spoko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...