Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

riker to polskie przedstawicielstwo przypadkiem nie znajdowalo sie we Wroclawiu na ul Szybkiej, a nazwa rowerow nie pokrywala sie z pewnym ssakiem jedzacym gryzonie i weze na literke "m"?

o czyms takim kiedys czytalem, a zawsze warto wiedziec, gdzie mozna sie naciac na jakiegos wiekszego wala, ostatnio nawet byla opcja, ze kupie tam caly nowy rower i nie wiem czy dobrze zrobilem ostatecznie pomijajac ten sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie doszły do mnie części ze sklepu Arnika - zapakowane, jak trzeba, z fakturą i formularzem reklamowym (pro forma, bo raczej nie będzie potrzebny :P ). Kontakt super - sprzedawca dba o klientów. Można się poczuć jak król na sklepie (w moim przypadku - królowa) ;) . O wszystkim, co się wiązało z realizacją zamówienia, byłam informowana na bieżąco - jeśli nie przez GG, to przez telefon (!). Ceny nie dość, że atrakcyjne, to i ponegocjować można :wink: . Co do oferty - nie wszystko jest jeszcze na stronie, ale po zadaniu pytania najczęściej okazuje się, że to, czego sobie życzysz, jest w ofercie :) . A oferta wciąż się rozrasta... Właśnie doszła Merida - ceny tych ram to już chyba Okazja nad Okazjami :D !

Pozdrówko kolegom i koleżankom :-))) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Właśnie kupiłem kolejną część do mojego przyszłego bika oczywiście u Arnika !!!!!!! Pytacie dlaczego u niego????? ;)

Po 1.: Doskonały kontakt jak nie przez neta to sprzedawca sam dzwoni i uzgadnia zamówienie. Oczywiście przy okazji możesz się jeszcze potargować, chociaż uważam, że i tak ma najniższe ceny ze wszystkich rowerowych sklepów internetowych. Jeśli powiesz, że w jakimś innym sklepie dana cześć jest tańsza (tu musisz udowodnić to podaniem linka to tego sklepu i danego towaru) automatycznie proponuje ci taką samą cenę lub parę groszy taniej :D [shadow=red:fc57043950]Arni po prostu dba o klienta i sklep powstał po to by zadowolić klienta a nie po to żeby ciągnąć kasę z biednych bikerów[/shadow:fc57043950]. Wracając do negocjacji to pokazałem Arnikowi sklep gdzie mój sprzęt był najtaniej, po czym nie dość, że obniżył cenę do tej z innego sklepu to jeszcze ddatkowo obniżył o parę złotych :D Jeśli kupujesz dużo części także możesz liczyć na duże zniżki a za przesyłkę płacisz tylko raz a nie za każdy produkt!!!!!

 

Po 2.: Wczoraj odebrałem zamówiony towar cóż można powiedzieć :D Produkt bardzo dobrze zapakowany. Najpierw w jedną folie potem w drugą i obwinięty z 5 razy papierem do wysyłki, wszystko zalepione taśmą, że aż trudno było się dostać do sprzętu :D Po prostu pierwsza klasa. Tu zaznaczam że produkt był większych gabarytów i raczej bezsensem byłoby wysyłanie go w kartonie :D

 

Po 3.: Co do samego zamówienia to cały czas jesteś informowany mailowo co się dzieje z zamówionym towarem tzn. Na początku zamawiasz towar, dostajesz potwierdzenie że zamówienie zostało przyjęte potem jak dobrze pamiętam że kasa została dostarczona a na końcu że produkt został wysłany. Towar dochodzi na drugi dzień po otrzymaniu przez Arnika kasy. Każdy towar jest wysyłany priorytetem no jeśli ktoś chce może kurierem :D

 

Po 4.: Oferta handlowa wbrew pozorom jest ogromna jednak, że Arnik robi za sprzedawcę, księgową, sam wklepuje ofertę na stronę itd. :P nie ma na jego stronie pokazanych wszystkich produktów, jakie w rzeczywistości ma w ofercie. Wystarczy się zapytać czy daną cześć posiada i pewnie na pewno się znajdzie :D

 

MOIM ZDANIEM NA DZIEŃ DZISIEJSZY TO NAJLEPSZY, NAJTAŃSZY I NAJLEPIEJ ROZWIJAJĄCY SIĘ ROWEROWY SKLEP INTRNETOWY. POZA TYM SPRZEDAWCA ZAWSZE IDZIE NA RĘKĘ!!!! TAK TRZYMAĆ!!!!!!!

 

POZDRO dla przyszłych kupujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no po takich postach to trzy razy uroslem w dumie :wink: Dziekuje wszystkim...moja dewiza sluzyc Wam a nie Wy mi :wink: ....oczywiscie postaram sie wklepac wszystko jak najszybciej zeby juz bylo i zebyscie sie nie musieli pytac, ale potrzebuje jeszcze troche czasu (ze dwa lata wystarcza :D -oczywiscie zartowalem) i juz bedzie co sie da. Dziekuje Wszystkim za pozytywne opinie i zapraszam innych, by sie o tym wszystkim przekonali osobiscie :) Pozdrowka dla ALL BIKEROW ;) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni, ja mam ptanko, czemu masz tak malo Truvativa?

mam zamiar u gosciopwy czesci nakupywac, np. kiere, mostek, korbe i opnki, ale ty nie masz takich jak ona, znaczy Truvativa, keidy bedziesz mial?

 

Marc1n jest absolutnie wszystko z Truvativa :wink: wystarczy tylko zapytac. Nie ma reszty, poniewaz nie mam czasu na wklepywanie oferty Truvativa (nikt o ta firme nie pyta), za to duzo ludzi pyta o Tioge i Ritcheya dlatego wlasnie te firmy teraz wklepuje (chociaz Tioge juz skonczylem). Tak jak juz pisali inni forumowicze...jezeli tylko bedziesz potrzebowal konkretnej czesci to pojawi sie ona w ofercie na stronie...tylko napisz czego potrzebujesz :wink: Pozdrowka ALL :) 8)

 

PS: oczywiscie prosze o kontakt przez GG, bedzie najszybciej, nie ma co "zasmiecac" tego postu takimi pytaniami...w koncu to nie opinia o sklepie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze, polski sklepik.......zobaczymy jak sie rozwinie. oferta waska, ale........na wszystko trzeba czasu.

 

nasza procedura przewiduje:

 

- przy zamownieniu telefonicznym/bezposrednim, natychmiastowe pakowanie i wysylke tego samego dnia

 

- przy zamownieniu internetowym, oddzwonienie w przypadku watpliwosci badz trudnosci ze zdobyciem towaru, pakowanie i wysylke tego samedo dnia

 

opcji wysylki jest mnostwo.

 

sam UPS ma kilka wariantow, jest tez DHL i USPS.

wybierajac ja na stronie mamy od razu kalkulacje cenowa, wiec jest to mile uzytkownikowi narzedzie.

 

po wysylce klient otrzymuje tzw "tracking number" [ numer przesylki ] danego spedytora [ UPS, DHL, USPS ] i korzystajac z internetu moze sledzic trase swojej paczuszki.........i umowic sie na odbior o konkretnej godzinie :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje , że tworzy się pierwszy sklep o standartach światowych , tu w Polsce.Arnik , bo o nim mowa dba o klienta i stara się go przyciągnąć.Jak napisał Riker

no prosze, polski sklepik.......zobaczymy jak sie rozwinie. oferta waska, ale........na wszystko trzeba czasu.

Oferta cały czas się powiększa i to w tak krótkim czasie , że można powiedzieć o Arnim "sprinter marketingu".

Mam u Arniego zaliczoną jedną transakcję , a druga w toku.Powiem wam , że nie ceny są głównym powodem dla których postanowiłem tam kupować , ale możliwość pogaduchy z człowiekiem , a nie z serwerem.To nie tylko zasada "opchnąć i zarobić", ale przede wszystkim pogadać "poznajmy się".Z doświadczenia wiem że każda znajomość może się przydać , więc z zasady wolę mieć jak najwięcej znajomych , a Arik to można by żec mój kolega bardziej niż sprzedawca.Wole prowadzić interesik z kolegą niż z serwerem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna jeszcze taniej!! Na Allegro. W koncu zdolalem kupic swoje ubijaki za 250zl. Takiej ceny, jak sam przyznal, nawet on nie byl w stanie zaoferowac. Niemniej jednak zapewne kiedys z oferty Arnik'a skorzystam  :)

 

a na ile masz gwarancję i z jakiego sklepu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm po takich rekomendacjach to tez chyba zainteresuje sie oferta Arnika... przyznam ze wstydem ze do tej pory tylko pare razy wchodziłem na jego stronke i to raczej w celach poznawczych a zakupy robiłem w sklepach internetowych z tzw. "renomą" , w sumie problemow wiekszych nie było ale zawsze mozna sprobowac czegos nowego (i tanszego :mrgreen: )... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupy robiłem w sklepach internetowych z tzw. "renomą"

 

Jeden z takich "renomowanych" sklepów po otrzymaniu przelewu napisał mi maila, że "jednak nie mają tego co chciałem" :roll:

Zależało mi na czasie, a przelew "idzie" chwilkę w dwie strony; a że kwota była spora, w międzyczasie uciekła mi inna promocja :evil:

 

Co innego u Arnika ;) Jestem bardzo zadowolony, i to tam mam zamiar robić kolejne zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja jest miedzynarodowa, wiec nie powinno byc problemow (jak cos to beda tak czy owak, ale mam na mysli klopoty wynikajace z samego faktu, ze towar jest sprowadzony). Wiadomo, ze lepiej jest miec towar kupiony na miejscu, gdyz jest sprzedawca, do ktorego mozna sie udac i nie trzeba toczyc samemu bojow z dystrybutorem. Mysle jednak, ze warto zaryzykowac, gdyz oszczednosc jest niebagatelna (100zl w porownaniu z oficjalna cena, co najmniej 50zl taniej niz kupilbym w krajowym sklepie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle jednak, ze warto zaryzykowac, gdyz oszczednosc jest niebagatelna

 

Z takiego właśnie założenia wychodziłem kupując marcoka z niemiec :wink:

Warto, ale tylko w przypadku, gdy można sporo zaoszczędzić..

 

PS. U kogo na allegro była taka oferta :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu:

nowe przygody ze sklepami rowerowymi: CYKLOTUR - kupiłem kilka rzeczy przysłali szybko, okazało sie że jedna jest uszkodzona, zadzwoniłem powioedziałem ze chce zareklamować powiedzieli żeby odesłać wymienią "od ręki" i co??..czekałem 2 tygodnie i nic, dzwonie a kolo mówi że aktualnie niama i bedzie w marcu...###### mać! jak bym nie zadzwonił to bym czekał nieświadom w nieskończoność, a według naszego posranego prawa, ma na reklamacje czas 14 dni. jedyna co maja w tym sklepie teraz to negocjonowane ceny, jak znajdziesz coś taniej na necie, to obniża cene.

BIKEONLINE, na razie najwiecej u nich kuliłem, ostatnim zakupemm była lampka tylna cateya, przysłali szybko, ale ###### przednia, odesłałem przysłali tylna ale inny model, po trzech dniach sie zepsuła...i reklamacja, czekam na rozaptrzenie...###### i nic mi nie mruga z tyłu.. :P)) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tak to jest, jak sie kupuje rupiecie. Po co Ci lampa z tylu?

 

a jaka Twoim zdaniem firma produkuje lepsze lampki ?? niż cateye ???

 

jeżdżę noca i lampa z tyłu mi się przydaje, ale uznam to za pytanie retoryczne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupowałem parę części rowerowych przez neta i wszystko przebiegało w miarę szybko i bezproblemowo

- OTB - kupowałem obręcz i parę innych drobiazgów, przesyłka przyszła szybko tyle że przysłali nie tę obręcz :shock: więc wysłałem do nich meila (bo było już trochę późno) a tu za chwilę telefon od nich że nastąpiła pomyłka przy pakowaniu i żebym odesłał im tę obręcz co dostałem a oni następnego dnia wyślą tą co trzeba i zwrócą koszt wysyłki, więc tak zrobiłem i za dwa dni miałem tę obręcz co zamawiałem i kase za przesyłkę :P

- ArniK - tu zrobiłem większy zakup bo kupiłem w końcu hamulec tarczowy Avida :twisted: i muszę przyznać że wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie czyli dobry kontakt i w ciągu chyba czterch dni hamulec był u mnie :)

Co do innych sklepów w których robiłem zakupy to Cult-Bikes, Cyklotur, Erowery i tam też wszystko bez problemów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem kłopoty z przelewem w MK-Bike, mianowicie zapłaciłem z góry za kilka części, okazało się, że będą najwcześniej za miesiąc (nie ma jak aktualizacja strony... :roll: ) Niestety, panowie ze sklepu chyba chcieli żebym poczekał aż będą mieli te części - obiecali zrobić przelew powrotny i kontakt się urwał! Wysłałem 8 maili, wszystkie doszły - mam potwiedzdzenia w mozilli, jednak pozostały bez odpowiedzi. Kontakt gg to samo - nie odpowiadają. Skonkaktowałem się z innym sklepem - mkbike sopot przez gg i od razu napisałem, że rezygnuję z zamówienia, i proszę o przekazanie tej informacji do centrali, z którą nijak nie mogę nawiązać kontaktu. W końcu wykonali przelew, jednak trwało to ponad tydzień... GORĄCO odradzam, pomimo, że poprzedni zakup był bez takich problemów.

 

W międzyczasie korzystałem jeszcze z Cykloturu, wszystko tak jak być powinno, szybka wysyłka.

 

PS. Za dużo już tego OT się robi w tym temacie, robi się nieczytelny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...