Skocz do zawartości

walker

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Flite jest bardzo dobrą propozycją. Nie ma jakichś negatywnych opinii, które pozwalały by twierdzić, że to szajs.

Z przednią zmieniarką ktoś ewidentnie nie przemyślał sprawy ale zawsze można kupić inną gdyby były problemy. Są już nawet adaptery do mocowania Direct Mount. Da się obejść ten problem.

 

Albo się za tegorocznymi modelami Rometa rozglądnąć.

Edytowane przez beskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zawsze można negocjować ze sprzedawcą cenę sprzedaży roweru 

 

Taa.. i co wynegocjujesz jak katalogowo 3500zł a sezon już się zaczął. :thumbsup:  


 

 

Co do ramy to pod względem geometrii jest bardzo dopracowana.

 Co masz na myśli? A w Unibiku też jest dopracowana??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za bardzo Ci namieszałem z tą geo Unibike więc najlepiej będzie przeczytać http://www.team29er.pl/start/rowery/1388-29ery-unibike-2015-cicha-nuta-wieoci  Masz tu wszystko wyjaśnione. W tym o reszcie szpejów, które są bardzo porządne.

Edytowane przez beskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to rama w unibike flite 29 będzie wygodniejsza na długie dystanse, szosę. Natomiast w terenie będzie czuć lekki dyskomfort. Czy dobrze myślę? Spotkałem się także z opinią iż na tej ramie łatwiej będzie przyspieszać po przez ciągłe pedałowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze poza sezonem te 10% zejdą szczegolnie ze to beda rowery ze starej kolekcji. Teraz zeszli 5 % A te z 2016 pewnie bedą po zakończeniu sezonu ;)

 

Ale patrząc na cayon 2015 vs 2014 to lepiej wyposażony ten z 2015. Wiec można stwierdzić ze przeceniją rowery z gorszym osprzetem i to jest logiczne.

 

Chociaz w przypadku kandsów czy lazaro to po dobrych sprzedaż i opiniach chyba żeby więcej zarobić wsadzali troche gorsze podzespoły ale nadal wyrózniające się na tle konkurencji ale to już niech starzy wyjadacze się wypowiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z Was Panowie, miał doczynienia z marką Megamo? Jestem zainteresowany dokładnie tym modelem: 

http://allegro.pl/rower-29-megamo-natural-1-xt-hyd-taper-manitou-air-i5321877108.html?source=mlt

Jakie są słabe strony tego roweru poza hamulcami które są raczej kiepskiej klasy?

Ewentualnie proszę o jakieś alternatywy, interesuje mnie 29 z powietrznym amorem, oraz na osprzęcie klasy deore/XT.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...