Skocz do zawartości

[Piaseczno] Okolice Piaseczna poszukuje osoby do wspólnej jazdy.


Jarek9805

Rekomendowane odpowiedzi

A tam trzeba być twardym ;D

a tak poważnie to ja teraz wyjeżdżam gdzieś dalej pokręcić ale po długim weekendzie można jakoś się ustawić. do kalwarii już kilka razy robiłam trasę, jest bardzo ok.

najlepsza jak jeszcze można jabłka spotkać w Czersku, no ale to już chyba po jabłkach ;-)

Już zdecydowanie po jabłkach.. ale fakt.. trasa przez Czersk i dalej wzdłuż Wisły to praktycznie jabłka w każdej możliwej odmianie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zdecydowanie po jabłkach.. ale fakt.. trasa przez Czersk i dalej wzdłuż Wisły to praktycznie jabłka w każdej możliwej odmianie :)

 

i zupełnie smak inny niż marketowe. 

a w okolicy kalwarii i czerska jest jakaś przeprawa przez wisłę? ja jeździłam zawsze ursynowską stroną wisły, różnymi trasami ale zawsze po tej- da się gdzieś przejechać na drugą stronę w okolicy góry kalwarii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zupełnie smak inny niż marketowe. 

a w okolicy kalwarii i czerska jest jakaś przeprawa przez wisłę? ja jeździłam zawsze ursynowską stroną wisły, różnymi trasami ale zawsze po tej- da się gdzieś przejechać na drugą stronę w okolicy góry kalwarii? 

 

No proszę Cię... przecież jest most w Gorze kalwarii.. i tam się śmiga na drugą stronę.. i wraca drugim brzegiem. Tak jak napisałem w propozycji trasy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię... przecież jest most w Gorze kalwarii.. i tam się śmiga na drugą stronę.. i wraca drugim brzegiem. Tak jak napisałem w propozycji trasy :)

 

o masz, ciemna masa :-) to ja się piszę i na most i na górę i na drugą stronę tylko po 11 listopada :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masz, ciemna masa :-) to ja się piszę i na most i na górę i na drugą stronę tylko po 11 listopada :-)

 

Zatem zgoda. Ja wyruszam z Piaseczna.. zgadujemy się gdzieś na Kabatach... łapiemy jeszcze JAKICHŚ CHĘTNYCH ?? i dalej mostem siekierkowskim na drugą stronę... potem do Góry.. może do Czerska.. i wracamy już brzegiem Wisły po stronie Ursynowa.. trasa znakomita nawet dla lajka.. byle coś energetycznego do jedzenia zabrać bo to już idzie w godziny i dziesiątki km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

No jak tam?? Pobudzili się ze snu zimowego już rowerzyści z okolic Piaseczna? ;) Kto tam chętny na jakieś wypady? Jak pogoda z powrotem ustabilizuje to w planie jest trasa nad Zegrze.. w sumie około 100-120 km.. czyli cały dzień praktycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jedziemy jutro z Marczem24 rano na szosową przejażdżkę - ok 70-90 km. Okolice Nowej Iwicznej, Prażmowa, potem Góra Kalwaria, Konstancin i powrót w okolice Lesznowoli. Jak ktoś ma ochotę dołączyć, to serdecznie zapraszamy. Wyjazd ok 8.00 spod szkoły w Nowej Iwicznej. Możecie dołączyć też na trasie. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

Jadę jutro z Nowej Iwicznej, przez Konstancin, Górę Kalwarię, do Grójca, potem Warka i powrót przez Prażmów, Zalesie, do Piaseczna. Wyjeżdżam rano ok 8.00, żeby było chłodniej. Tempo spokojne, asfalt. Km nie liczyłem, ale pewnie ze 120 będzie. Jeśli ktoś się chce dołączyć, do dajcie znaka na PWale

 

Czy jeździsz przez Konstancin koło Starej Papierni? Bo jeśli tak,to można skręcić za Papiernią lub pół km dalej w kierunku Wisły. Jedzie się asfaltem pośród pól SGGW ale ruch jest bardzo mały. Dojeżdża się do Wisły a tam przeprawa promowa na drugą stronę. I tu też można pokombinować jakieś trasy. Przeprawa jes czynna od wiosny po listopad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Szukam do wspólnej jazdy osób z tych okolic , jeżdżę prawie codziennie wieczorami, a w weekendy różnie to bywa.

Może ktoś ma chęć pokręcić ze mną to zapraszam. W ogóle jestem też otwarty na różne propozycje rowerowe.

Jarek

Witam,

 

 

Ja również jeżdzę w okolicach piaseczna, często rejon Kabat , Kontancina... 20 % drogi, 80 % bezdroża ( rower MTB ). Trasy ok. 20-30 km, w week dłuższe wycieczki. Mam kilka swoich tras, którymi mogę się podzielić.

Jestem zainteresowany 606959607 Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam do wspólnej jazdy osób z tych okolic , jeżdżę prawie codziennie wieczorami, a w weekendy różnie to bywa.

Może ktoś ma chęć pokręcić ze mną to zapraszam. W ogóle jestem też otwarty na różne propozycje rowerowe.

Jarek

Jestem chętny proszę o kontakt Krzys571@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...