Skocz do zawartości

[Piaseczno] Okolice Piaseczna poszukuje osoby do wspólnej jazdy.


Jarek9805

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam do wspólnej jazdy osób z tych okolic , jeżdżę prawie codziennie wieczorami, a w weekendy różnie to bywa.
Może ktoś ma chęć pokręcić ze mną to zapraszam. W ogóle jestem też otwarty na różne propozycje rowerowe.
Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, 

 

 

Ja również jeżdzę w okolicach piaseczna, często rejon Kabat , Kontancina... 20 % drogi, 80 % bezdroża ( rower MTB ). Trasy ok. 20-30 km, w week dłuższe wycieczki. Mam kilka swoich tras, którymi mogę się podzielić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by sie umowic ale raczej w strone golkowa/zalesia

 

Wytapane z neo v przy pomocy taptalk 2

No można bysie umówić na jakaś wspólna przejażdżke tylko troche dłuzszą tak z 40 - 50 km a co do tych tras w okolicach kabat i konstancina z wielka checia bym je poznał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dopiero zaczynam zabawę z rowerem, ale w tych okolicach chętnie się przyłączę :).

Napiszcie jaki preferujecie styl jazdy abym mógł się odnaleźć ( rodzaj trasy, prędkości przelotowe itd.. )

Pozdrawiam

Paweł

 

Witam, 

 

 

Ja również jeżdzę w okolicach piaseczna, często rejon Kabat , Kontancina... 20 % drogi, 80 % bezdroża ( rower MTB ). Trasy ok. 20-30 km, w week dłuższe wycieczki. Mam kilka swoich tras, którymi mogę się podzielić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dopiero zaczynam zabawę z rowerem, ale w tych okolicach chętnie się przyłączę :).

Napiszcie jaki preferujecie styl jazdy abym mógł się odnaleźć ( rodzaj trasy, prędkości przelotowe itd.. )

Pozdrawiam

Paweł

Ja przeważnie nieżdże na rowerze szosowym tylko asfalt i nic wiecej średnia prędkość to około 40 km/h trasy tak do 100km aczkolwiem jeźdże też rwównież na rowerze mtb ale to dosyć żadko i średnia prędkość to około 30 km/h i trasy maks 60km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem z Góry Kalwarii i z miła chęcią przyłączę się do wspólnego śmigania. Często śmigam nad Świder, Mienie (ciekawe trasy)gdyby ktoś był chętny na taki wypad to zapraszam. Zabawa jest przednia :-D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem z Góry Kalwarii i z miła chęcią przyłączę się do wspólnego śmigania. Często śmigam nad Świder, Mienie (ciekawe trasy)gdyby ktoś był chętny na taki wypad to zapraszam. Zabawa jest przednia :-D

Pozdrawiam.

Z wielka chęcia sie przyłącze tylko to na szosówkach czy na mtb ? 

 

Dobrze ze zapytałem, ponieważ w takim razie poszukam w lidze amatorskiej. Obawiam się ze nie rozwinalem w sobie takiej determinacji... :-)

 

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Ja jeźdże amatorsko wiec wiesz nie musisz szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro z Nowej Iwicznej, przez Konstancin, Górę Kalwarię, do Grójca, potem Warka i powrót przez Prażmów, Zalesie, do Piaseczna. Wyjeżdżam rano ok 8.00, żeby było chłodniej. Tempo spokojne, asfalt. Km nie liczyłem, ale pewnie ze 120 będzie. Jeśli ktoś się chce dołączyć, do dajcie znaka na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się wybrałem sam...

111 km na trasie: Nowa Iwiczna, Konstancin, Gassy, Słomczyn, Góra Kalwaria, Grójec (do niego nie dojechałem), następnie skręt w wioski w stronę Prażmowa, i dalej w stronę Jazgarzewa, Bobrowca i Nowej Iwicznej. jeśli ktoś się chce wybrać następnym razem, to dajcie znaka.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się wybrałem sam...

111 km na trasie: Nowa Iwiczna, Konstancin, Gassy, Słomczyn, Góra Kalwaria, Grójec (do niego nie dojechałem), następnie skręt w wioski w stronę Prażmowa, i dalej w stronę Jazgarzewa, Bobrowca i Nowej Iwicznej. jeśli ktoś się chce wybrać następnym razem, to dajcie znaka.

Pozdr

 

Poniekąd można się było tego spodziewać :), jak jest dużo szumu to efekt można przewidzieć.

Jako że moja przygoda z rowerem dopiero się zaczyna to spróbuję dołączyć, ale na krótszym odcinku, ponieważ 111 km to do tej pory pokonywałem ewentualnie motocyklem :).

Wracam z wakacji na początku przyszłego tygodnia i chętnie podepnę się pod jakiś trening :)

Pozdrowienia z Jastarni

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj znać, pojeździmy na krótsze fajne trasy. Pod koniec tygodnia jadę na chwilkę na Śląsk, a potem na weekend pojeździć w Beskid Mały. Ale początek tygodnia jestem. Pozdr i do zobaczenia.

Ja moge sie dołaczyć na taki dystans tylko ze ja na szosówce i dopiero w 2 połowie sierpnia bo teraz jadę na wakacje.

pozdro

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jadę jutro z Nowej Iwicznej, przez Konstancin, Górę Kalwarię, do Grójca, potem Warka i powrót przez Prażmów, Zalesie, do Piaseczna. Wyjeżdżam rano ok 8.00, żeby było chłodniej. Tempo spokojne, asfalt. Km nie liczyłem, ale pewnie ze 120 będzie. Jeśli ktoś się chce dołączyć, do dajcie znaka na PW.

 

Gdybyś kiedyś powtarzał trasę (albo gdyby ktoś jechał) to ja bardzo chętnie z Kabat się dołączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeżdzę na Śląsku, ale w środę rano planuję krótszą trasę - ok 75km: Nowa iwiczna, Konstancin, Gassy, Słomczyn, Góra Kalwaria, Prażmów, Jazgarzew, Bobrowiec, Nowa Iwiczna. Wyjeżdżam ok. 8.00 rano. Jeśli chcesz dołączyć, to będzie mi miło. Pozdr

 

W tygodniu niestety u mnie gorzej z wyrwaniem się z biura, ewentualnie piątek.

Ale będę monitorowała sytuację :-)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gdybyś kiedyś powtarzał trasę (albo gdyby ktoś jechał) to ja bardzo chętnie z Kabat się dołączę.

 

Ja też się dołączam... a przy okazji proponuję tez całkiem niezłą trasę Piaseczno -> Kabaty -> Most siekierkowski -> drugą stroną Wisły do Góry kalwarii -> Piaseczno. Jeździłem kilka razy.. trasa około 80 - 90 km zależy jak się pojedzie. Praktycznie tylko kilka km do przejechania trasą "samochodową". Reszta to głównie ścieżki, wał nad Wisłą i podobne trasy głównie rowerowe - POLECAM! 

 

Tylko trzeba jakiś dzień kiedy nie będzie padać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dołączam... a przy okazji proponuję tez całkiem niezłą trasę Piaseczno -> Kabaty -> Most siekierkowski -> drugą stroną Wisły do Góry kalwarii -> Piaseczno. Jeździłem kilka razy.. trasa około 80 - 90 km zależy jak się pojedzie. Praktycznie tylko kilka km do przejechania trasą "samochodową". Reszta to głównie ścieżki, wał nad Wisłą i podobne trasy głównie rowerowe - POLECAM! 

 

Tylko trzeba jakiś dzień kiedy nie będzie padać....

 

A tam trzeba być twardym ;D

a tak poważnie to ja teraz wyjeżdżam gdzieś dalej pokręcić ale po długim weekendzie można jakoś się ustawić. do kalwarii już kilka razy robiłam trasę, jest bardzo ok.

najlepsza jak jeszcze można jabłka spotkać w Czersku, no ale to już chyba po jabłkach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...