Skocz do zawartości

[1300-1800] Rower crossowy jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

rowery to 20'5 cala eveo i 21 maestro (przynajmniej tak pisało pod opisem porównywanych zdjęć) Błędu nie da się wykluczyć, ale porównajcie oryginały -odległość korby od przedniego koła jako wyznacznik długości roweru)

nie wierzę w to, że zdjęcie każdego roweru jest robione oddzielnie 

czyli, że jeden rozmiar może być na kilku aukcjach mam na myśli rozmiary ram 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze unikac Krossa ze wzgledu na ograniczenia wagowe w gwarancjii. sam tego doswiadczylem nie uwzgledniono moich roszczen gwarancyjnych co do pekniecia ramy roweru kross pekla 30 dni po gwarancji. ODRADZAM KUPOWANIE KROSS bo to tylko ciagle awarie a na koniec kwiatek w postaci pekniecia jesli mi nie wierzysz moge wstawic zdjecia. mozesz tez wpisac PEKLA RAMA KROSS w goglach i zobaczysz jaki problem jest powszechny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerem będę poruszał się głównie do pracy (~2,5km) oraz na niedalekie wycieczki (maks. 20km).

Czy taka siedmio rzędowa kaseta jest naprawdę słaba?

 

Zależy mi na tym abym zakupu dokonał w lokalnym sklepie rowerem, nie przez internet. W tym przedziale właśnie ten model najbardziej mi się spodobał.

Poczytałem trochę na temat pozostałych części i nie cieszą się złymi opiniami.

 

To wszystko nie zmienia faktu, że cały czas czytam i staram się dokształcić w sferze edukacji rowerowej.

 

Pytanie na koniec: Czy do moich zastosowań ten napęd będzie zły? Czy chodzi np. o jego awaryjność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy do moich zastosowań ten napęd będzie zły? Czy chodzi np. o jego awaryjność?
Awaryjny nie będzie po prostu ma mniej przełożeń i do twoich tras w zupełności wystarczy. Zwróciłem tylko uwagę że można mieć w tej cenie crossa na trochę lepszym osprzęcie.  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na rowerach kompletnie się nie znam dlatego potrzebuje waszej pomocy :) Jestem zainteresowana poniższymi modelami rowerów:

 

KANDS AVANDGARDE

 

oraz

 

http://allegro.pl/rower-cross-bulls-cross-flyer-shimano-slx-deore-i5218448199.html

 

Wydaje mi sie, że druga opcja chyba ma lepszy osprzęt a cena taka sama praktycznie. Który z nich wybrać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Przyszedł kands avangarde crs. Jestem zadowolony. Rama 19cali idealna na moje 185cm wzrostu. Lekki jak na masywnie wyglądającą ramę. Rażę 100kilo mięśni prawie samych :icon_cool: i konstrukcja radzi sobie idealnie. Jak za 1700zł rower bajka. dwa mocowania na bidon/pompkę jest ok. Kolor czarny mat z niebieskim akcentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stań na podłodze i zmierz ile jest cm od podłogi do kroku od wyniku odejmij 33 a różnicę podziel przez 2,5 otrzymasz iloraz w calach szukanej ramy.

tu jest spory temat o ramach

 

 

http://wrower.pl/porady/jaki-rozmiar-ramy-do-roweru,5788.html

Edytowane przez zizitop901
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już może ten rower?

Mam. Poskładany, ale jeszcze nie testowany w terenie:) Przedni hamulec był do sporej regulacji, w sumie jeszcze jest;) Wizualnie super, jakość wykonania też.Ale dla mnie to pierwszy droższy rower także nie mam porównania z innymi modelami. Może jutro. się przejadę to powiem coś o komforcie jazdy. Największy dylemat miałem z wyborem ramy. Przy moim 181cm, dziękuję wszystkim tym którzy doradzali mi 19 cali. 21 cali by była dużo za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu przez internet zakup odpada?

witam Przyszedł kands avangarde crs. Jestem zadowolony. Rama 19cali idealna na moje 185cm wzrostu. Lekki jak na masywnie wyglądającą ramę. Ważę 100kilo mięśni prawie samych :icon_cool: i konstrukcja radzi sobie idealnie. Jak za 1700zł rower bajka. dwa mocowania na bidon/pompkę jest ok. Kolor czarny mat z niebieskim akcentem.

Poprawiłem Z Rażę na Ważę. Szkoda że nie ma edycji wpisu po dłuższym czasie. Edytowane przez zizitop901
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...