Skocz do zawartości

[1300-1800] Rower crossowy jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Co byście wybrali..tego amulet czy evado 5.0 2015r? Amulet 1600 evado 2200..
 Atutem Amuleta jest tańsza cena, osprzęt można by powiedzieć jest na podobnym poziomie. amulet ma manetki Deore 3x9 a Kross nowe Alivio 3x9 tutaj dałbym znak równości. Amortyzator NEX u obydwóch. Tylna przerzutka SLX kontra Deore plus dla Amuleta. Korba XCR v Acera dałbym znak równości. Hamulce Tektro HDC 300 v Shimano BR-M396 tutaj plus według mnie dla Krossa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to jak dojdzie to wstaw zdjęcia. Ciekawi mnie czy szło by do tego AMULETA z ramą 17'' wstawić błotniki pełne. Jak kupię rower będę chciał nim też dojeżdżać co pracy a do tego przydały by się błotniki i bagażnik a z tych zdjęć co są na stronie nie widać mocować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z rozmową powyżej zacząłem szukać jakiegoś Amuleta dla siebie i w crossowkach nic nie znalazłem ale w mtb jest http://www.mall.pl/rowery-mtb/amulet-flash-29?param1=19

I teraz się zastanawiam evado 4.0-5.0 czy może te mtb, jeśli chodzi o podzespoły, który wypada lepiej? Jak ten mtb to może więcej zacznę jeździć w terenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I teraz się zastanawiam evado 4.0-5.0 czy może te mtb

 

Jak ten mtb to może więcej zacznę jeździć w terenie
Jak się zastanawiasz Kross czy mtb to praktycznie nie masz dokładnie pojęcia gdzie będziesz jeździł. Jak nie miałeś parcia na jazdę w cięższym terenie, to kupno roweru mtb nic tutaj raczej nie zmieni. 

 

który wypada lepiej?

 

I teraz się zastanawiam evado 4.0-5.0
Evado 5.0 jest lepiej wyposażone. Ten Amulet Flash nawet jest dobrze wyposażony, oczywiście jeżeli to co piszą w specyfikacji jest prawdą. Porównywanie tego mtb według osprzetu do crossa nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem. Jeszcze niemialem okazji testować gdyż dopiero rusze jak się ociepli. Oglądałem i testowalem evado 5.0 2015r bo to był mój faworyt .ale Śmiało mogę powiedzieć że amulet niczym mu nie ustępuje super wygląd i wykonanie bardzo solidne dobry osprzęt i przede wszystkim dużo zostaje w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem. Jeszcze niemialem okazji testować gdyż dopiero rusze jak się ociepli. Oglądałem i testowalem evado 5.0 2015r bo to był mój faworyt .ale Śmiało mogę powiedzieć że amulet niczym mu nie ustępuje super wygląd i wykonanie bardzo solidne dobry osprzęt i przede wszystkim dużo zostaje w kieszeni.

 

Przylaczam sie do pytania o rower Amulet route 500.Panienka jestes czy moze na syberii mieszkasz?Nie zauwazylem bysmy mieli obecnie  minusowe temperatury i snieg.W lato bedzie ci za goraco.Taki z ciebie heros,ze.........

Napisalem do mall.pl  maila odnosnie zasad gwarancji na terenie Polski i mi jeszcze nie odpisali.

Edytowane przez PHEVIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają ine zajęcia,treningi,prace niż jazda teraz rowerem.nie mam na to czasu Wiendz Więc  nie wiesz to nie cwaniakuj. Rower jak rower mała przejażdżkę zrobiłem i wszystko ok.rower tylko będzie mi potrzebny do pracy 20km za jedną droga chce to potraktować jak areoby Planuje jeździć jak się ociepli gdyż mieszkam na wypizdziejewie i jeszcze na głowę nie dostałem żeby już dralowac na nocki rowerem. Kupiłem teraz bo okazja dobra cena. Rower zgodny z opisem. Powtarzam jeśli ktoś widział evado 5.o 2015r to jak najbardziej jakość wykonania na tym samym poziomie.Wiendz Więc
jeśli ktoś się zastanawia to niema nad czym bo za te kasę nic lepszego nie znajdziecie.

 

Edytowane przez Puklus
Dwa błędy w jednym wyrazie, nieźle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...