Skocz do zawartości

[1300-1800] Rower crossowy jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Może ktoś się jeszcze wypowiedzięc na ten temat ?

z góry dziękuje :)

 

nie ukrywając najbardziej zastanawiam się nad 

Orkanem 5.0 vs Krossem evado 4.0 vs Northtec DB Caledon 

Edytowane przez char
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem Rometa Orkana 5.0 i dostałem następująca wiadomośc.

Proszę o szybką pomoc.

Czy brać to czarne siodełko czy jednak zaproponować im jakies inne, badz opuszczenie ceny siodełka i zakup innego.

 

Witam panie panie Karolu mamy problem z siodełkiem w rowerze który pan zamówił. 
Producent zmienił je na inne które według nas w ogóle nie pasuje do tego 
roweru. Jedyną rzeczą którą mogę zrobić to zamienić pany siodło na 
siodełko firmy Selleroyal  Mach. Poniżej przesyłam linki do zdjęć 
siodełek aby naświetlić panu ich wyglą.Proszę o szybką odpowiedź bo 
chcielibyśmy go jeszcze dzisiaj wysłać .
Takie powinno być :
http://rower-sport.pl/pl/p/ROMET-ORKAN-5.0-M-2014-/2165

Takie jest:
http://rower-sport.pl/pl/p/ROMET-ORKAN-2.0-D-2012/1377

Takie możemy zamontować : https://www.anonimg.com/uploaded-5b25e48c92fa5a81b2bc63f9516e826c.jpg.html

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

//////

druga czesc wiadomosci od nich

 

POWIEM PANU TAK ŻE ONI TAK CZASAMI ROBIĄ Z KOŃCÓWKĄ PARTI GDY IM CZEGOŚ ZABRAKNIE WKŁADAJĄ COŚ INNEGO .MAMY OSTATNIE 3 SZT. I WSZYSTKIE SĄ TAKIE,NAJGORSZE TO ŻE PRODUCENT NIE INFORMUJE O ZMIANACH .W PANA ROWERZE JEST WSZYSKO JAK W SPECYFIKACJI OPRÓCZ SIODEŁKA.CO ROBIMY Z TYM FANTEM.POZDRAWIAM SERDECZNIE

Edytowane przez char
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci wlożą te które się tobie podoba nikt za ciebie nie wybierze.

 

To które Ci proponują również powinno być wygodne wiec nie powinieneś mieć problemów, a to które włożył producent faktycznie nie pasuje do malowania roweru.

Edytowane przez MatiSpeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od tego gościa kupiłem orkana 4 nie dawno, ale odbierałem osobiście w katowicach, mają duży salon na roździeńskiego 170.

wszystko było bez problemowo, pracują od 9 do 17 i telefony na pewno odbierają w tych godzinach, bo sam dzwoniłem parę razy zanim kupiłem.

mają też strone www.kakaduo.pl

Edytowane przez dominv8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Również zastanawiam się nad wyborem roweru właśnie w takiej kwocie(~1600zl) . Z poprzednich postów wyczytałem, że w tym momencie najbardziej opłacalną  opcją jest Romet Orkan 4. Jenak nie spieszy mi mocno z rowerem i stad moje pytanie. Czy warto poczekać na przyszły sezon i kupić coś w okolicach marca/kwietnia czy raczej nic lepszego niż w/w Orkan 4 się nie zapowiada ? Czy jest to na tyle okazja cenowa, że istnieje prawdopodobieństwo iż na przyszłą wiosnę za podobnej klasy osprzęt będę musiał zapłacić więcej? 

Rowerem jeżdżę rekreacyjnie około (40 km )2 razy w miesiącu. Poza tym do znajomych/ uczelnie czyli poniżej 10 km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz teraz wyjdą wersję na nowy rok i będą ceny wyższe, jeśli Ci się nie śpieszy poczekaj, ale na pewno będą droższe. Ja wczoraj dostałem Orkana 4 ale niestety jeszcze nic więcej nie mogę powiedzieć o onim oprócz tego że mam ramę 21 i mam za którą sztyce oraz mostek do wymiany jest mam za bardzo wyprostowana pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...