Skocz do zawartości

Trasy rowerowe w Wielkopolsce


micropoint

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam na długi weekend jakichś fajnych tras. Chodzi mi o trasy raczej rekreacyjne z widokami niż do trenowania. Zamierzam zwiedzić WPN oraz szwajcarię czarnkowską. Macie jakieś sugestie? Dojadę samochodem więc wchodzą w grę miejscówki oddalone nawet sporo od Poznania. Długość trasy do 50 km.

 

pozdrawiam

 

micro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakupić wielkopolski atlas rowerowy np taki:
http://www.wrower.pl/ksiazki/atlas-rowerowy-wojewodztwa-wielkopolskiego,2599.html
Kiedyś kupiełem bardzo fajny atlas rowerowy w księgarni w pasażu apollo za jedyne 23zł. Znajduje się tam cała wielkopolska, całość liczy ok 50 stron A4 myślę, że warto :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Szukam na długi weekend jakichś fajnych tras. Chodzi mi o trasy raczej rekreacyjne z widokami niż do trenowania. Zamierzam zwiedzić WPN oraz szwajcarię czarnkowską. Macie jakieś sugestie? Dojadę samochodem więc wchodzą w grę miejscówki oddalone nawet sporo od Poznania. Długość trasy do 50 km.

 

pozdrawiam

 

micro

Witam

Ja również chciałbym zwiedzić szwajcarię czarnkowską, tylko muszę zorganizować trochę czasu.

Kładę duży nacisk na zwiedzanie a nie trening.

Hmm nie wiem czy podołałbym w trudnych warunkach 50 km

Ale podobno ten region jest bardzo ładny

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Z mojej strony mogę polecić trasę na północ - Biedrusko, Mściszewo, Starczanowo, Pacholewo, Budziszewice o obok jeziora Budziszewskiego do Skoków. Bardzo urozmaicona trasa, ok 55 km. Masz małe górki, piasek, asfalt, ubitą drogę leśną, trochę kamieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...