Skocz do zawartości

Bikresi, zapraszają na wspólne kręcenie :)


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

I dziś nie pojechali, w sumie to jestem zły bo rano wstałem i chciałem jechać sam, ale wydygałem, natomiast pogoda zrobiła psikusa. Patrzę teraz na prognozy na jutro i nie jest źle ;)

Na pewno nie trasa z Pilskiem i Romanką, bo jak gadałem już wczoraj z Bartkiem na tę trasę musi być pewna pogoda, trasa jest momentami trudna i lepiej jak będzie feeling ;) Ale mam plan na Śląski i start z Bielska, czerwonym na Szyndzielnię i następnie przez Przeł. Karkoszczonkę na Salmopol i na Malinowską Skałę, a stamtąd w kierunku Baraniej i zjazd do Węgierskiej Górki, trasa na lajcie więc powinniśmy zdążyć na wieczorynkę ;) Pociąg jedzie o 8:45 z Katowic (więc można się wyspać :) ), o 9:47 jesteśmy w Bielsku-Lipniku :) Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza dzisiejsza wycieczka z Pauliną i Marcinem zakończyła się dla mnie glebą na technicznym zjeździe. Nogę mam na całej długości poobdzieraną.  Chyba po prostu przez chwilę myślałem że jestem Maja Włoszczowska. :D Przedni hamulec się urwał i taka to robota. Pisałem już w innym temacie że jak przy każdej wywrotce w tym rowerze się coś będzie urywać to długo on nie podziała. Jeśli odkręcę tą urwaną śrubę, to może uda się naprawić hamulec.

201408311_eaepxsr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ja wcześniej zareagowałem i zacząłem hamować co prawie skończyło się OTB, bo bym chyba po Adamie przejechał :) Zjazd zdradliwy, stromo, dropy i w dodatku luźne kamcole.

Trip fajny, ale pechowy, zaczęło się od mojej gumy z przodu, potem poluzowała się korba, wspomniany dzwon i druga wymiana dętki u mnie.

 

Brak formy więc zmodyfikowaliśmy z Pauliną trasę, ale przewyższenia i tak jakieś wyszły :) -> https://www.endomondo.com/workouts/400674424/5799208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej... jaki brak formy? :P

 

Muszę przyznać, że ww. gleba wyglądała z mojej perspektywy dość komicznie :) - jade sobie odrywam wzrok od tych kamieni pod kołami i patrze przed siebie, a chłopaki leżą.. na szczęście mi udało się wyhamować. Spacerujący turyści mieli pewnie niezły fun i kolejny raz zebraliśmy wzrok z serii "czy Wy jesteście normalni?" :)

 

Kilka zdjęć:

 

https://plus.google.com/u/0/photos/104465040074657565548/albums/6053816124780782241

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła wycieczka, nadchodzący weekend mam zarezerwowany na góry, więc jak ktoś reflektuje to mam jedno miejsce w aucie na rower i bikera. Jak towarzystwo nie dopisze to i tak pojadę i przejadę się Waszym tropem bo malowniczo mieliście w miniony weekend. Co do połamanych klamek to gdzieś tam usłyszałem dobrą wskazówkę, mianowicie nie dokręcać klamek do kiery na maksa, tylko tak żeby używając większej siły dało się je trochę przestawić. Przy normalnym użytkowaniu nie powinny się przestawić, a przy kontakcie z czymś twardym po prostu się przekręcą i nic nie powinno się urwać. Oczywiście wszystko zależy od której strony oberwą, ale zwiększamy prawdopodobieństwo ocalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w Istebnej od piątku do wtorku. Piątek po południu powinienem być dostępny, a później poniedziałek-wtorek bo sobota-niedziela są przewidziane na oglądarę Rajdu Wisły ;)

 

Czyli odkładamy to Pilsko na za tydzień??

 

Marcin co Ty na to aby jak utrzyma się ładna pogoda zrobić w poniedziałek/wtorek granicę z Oszustem a potem Rycerzowe i Krawców Wierch. Jesteś tam samochodem?? Dałbyś radę podjechać na parking na Glince??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...