Skocz do zawartości

[Rybnik, Racibórz i okolice] kto chętny?


ksawcio97

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem, byli zróżnicowani wiekowo, ale chyba tylko 2 osoby nie miały kasku i większość bryki MTB, ta grupa z zeszłego tygodnia chyba trochę młodsza była :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dość regularnie spotykałem kogoś (2 różne osobe nie jeżdżace razem) kto na canyonie fullu jeździł z elektrowni w stronę Rud szlakiem. No ale widzę że póki co w trójkę coś staramy się stworzyć.

Z czego jeden z nas to chwilowy kaleka.

 

Ogólnie można stworzyć jakąś małą grupkę ludzi którzy by jeździli, pytania są następujące i myślę że pomogą coś stworzyć, bo mam wrażenie że, często ludzie boją się jeździć z innymi żeby nie wyjść na "słabych" lub nie takich dobrych jak im się wydawało że są. Każdemu z nas jazda w grupie ma sprawiać radość a nie powodować zakompleksienia. Normalne jest że ktoś jest lepszy ktoś gorszy, w grupie łatwiej znaleźć swoje słabe strony i je podszkolić, lub po prostu fajnie spędzić czas z ludźmi którzy podzielają wspólną pasje, bo o to jest najważniejsze. A nie że takie ufoludki każdy sam sobie jeździ, lubie ten zwyczaj, że jak się kogoś mija to się wystawia rękę lub mówi cześć, szkoda że nigdy nie ma się okazji jechać faktycznie razem i pogadać.

A się mi rozpisało. No ale wrócę do pytań, które zadam i jak ktoś chce może odpowiedzieć - a jak nie jego sprawa :)

 

1) Jak masz na imie?
2) Z jakich stron Rybnika lub okolic jesteś?

3) Kiedy masz czas jeździć?

4) Jakiego rodzaju rasy preferujesz?
5) Wolisz jazde rekreacyjną czy może wolisz się pomęczyć?

6) Interesuje Cię tylko jazda ścieżkami czy może treningi techniki również?

 

1) Paweł
2) Rybnik Północ

3) Codzinnie po 16-17 do oporu (jak tylko bark stanie się użyteczny czyli w okolicach końca lipca)
4) MTB - co w naszej okolicy oznacza XC

5) Ja lubie się pomęczyć, ale bez problemów się dostosuje pod każdego
6) Zarówno jedno jak i drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Marcin

2. Jejkowice

3. Raczej w tygodniu po 16.00 i weekend ale to zależy od czasu i obowiązków w domu.

4. Ścieżki rowerowe i asfalt też nie straszny :P

5. Raczej rekreacyjną ale czasem dobrze się trochę pomęczyć :)

6. Ścieżki rowerowe ale co innego czemu nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Marcin

2 Rybnik centrum

3 po 17:30, weekend do ustalenia. Bardzo chetnie późnym wieczorem lub w nocy ( mam mocny sprzęt do takich wypraw)

4 zdecydowanie xc, asfalt traktuje alergicznie, ale czasami jako dojazdowka jest koniecznością. Fajne miejsca: gora Grzybowka, las Krolewiok, studzienka, w jastrzębiu las Kyndra. Góry jak najbardziej ale tu czas ogranicza

5 Męczymy się. Po to jest rower,

6 jazda w 60%, technika reszta, tylko potrzeba motywacji (współzawodnictwa??)

 

Może ktoś kumaty w FB zrobi grupę rybnik mtb i tam się skrzykniemy, chyby było by wygodniej a i szansa na powiekszenie grupy większą. Ale to tylko luźny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś z forumowiczów śmigał dzisiaj około 19:20/30 po tamie zalewu Rybnickiego? Czarny rower koszulka czerwono-czarno-chyba biała :-P mijałem się może w połowie tamy.

Musze przyznać dobre tempo ten ktoś miał. Miałem nadzieję że dogonie ale niestety jak dojechalem do końca tamy i zwróciłem to już go nie było. Goniłem potem ducha ale albo cis cały czas 30km/h albo gdzieś skręcił.

 

Pierwsza jazda po wybiciu barku. Jest jeszcze lekki dyskomfort ale myślę że minie i za tydzień już nie będę w ogóle o nim myślał. Mam nadzieje chłopaki i dziewczęta że już nie długo pokrecimy coś wspólnie! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Wam,

 

W skrócie:

1) Jak masz na imie?

Marek
2) Z jakich stron Rybnika lub okolic jesteś?

Ruda Śląska

3) Kiedy masz czas jeździć?

Weekend

4) Jakiego rodzaju trasy preferujesz?

Drogi asfaltowe, szuter też przeżyję.
5) Wolisz jazde rekreacyjną czy może wolisz się pomęczyć?

Jadąc samemu lubię się zmęczyć, wypocić. Chętnie pojeżdzę rekreacyjnie

 

Podbijam pod temat, bo od roku kulam się w okolicach Rybnika i Raciborza, uwielbiam te okolice, szczególnie początkowe odcinki przez lasy na trasie [921] [919[. Lubię się zatrzymać w Rudach R. lub na zamku w Raciborzu. Z racji tego, że mam kawałek drogi do domu, wyruszam z reguły przed południem i tylko w weekend oczywiście. Jeżdzę na szosie, lecz całkiem amatorsko i szuter mi nie straszny.

 

Kto na kawę do Kuki w Rudach lub na zamku?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć :) były ktoś chętny na wieczorne kręcenie ok 20.30 lub 21? jestem z Lysek wiec jakby ktoś był chętny na jakieś 30 km to jestem chętny:) jeżdże rowerem crossosowym więc prędkości w granicach 20km/h do dostosowania, a i światełko nie jest za rewelacyjne wiec preferuje oświetlone drogi.

 

jak ktoś coś to pisać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...