Skocz do zawartości

[Rybnik, Racibórz i okolice] kto chętny?


ksawcio97

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Szukam chętnych na wspólne kręcenie w tygodniu około 50 km a w weekend pozwyżej 100 km. Jeżdżę głownie drogami, las również niestety jazda po górach odpada, ponieważ posiadam crossa.

Jestem z Czerwionki-Leszczyn. Może znajdzie się ktoś chętny z okolic Rybnika, Knurowa, Żor no i oczywiście z Czerwionki-Leszczyn na wspólne kręcenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulicami myslę że las odpada będzie bloto chociaż cięzko mi powiedzieć jak będzie. Ode mnie nad zalew i z powrotem 80 ale chyba będziemy go objeżdżać do okoła ale tego do końca to niewiem zalezy od znajomego bo pierwszy raz na taki dystans jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeździłem po lasach Rybnickich i nie było za bardzo błota i mokro, tylko w kilku miejscach ale nie też jakoś strasznie. Jutro jeszcze bardziej lasy przeschną. Może dacie się namówić na trasę po lasach ewentualnie jakieś odcinki ulicami. Tylko ja nie znam drogi:-)


Daj znać mi na tel czy wyjazd na 100% aktualny. 516 919 673

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się pisał, tylko nie ma sensu żebym jechał do stanowic, skoro jedziecie do goczałkowic

może byśmy się spotkali ... powiedzmy na rynku w żorach, o której tam będziecie ?

 

a jak nie, to Rengar możemy się gdzieś umówić trochę później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wróciłem z wypadu do zalewu Goczałkowickiego. Dzięki luk1985 za zastawienie na trasie, w nie znanym lesie, bez mapy i hu.... tam se jakoś poradzą. Jak się jeździ w grupie to się czeka na skrzyżowaniu na pozostałych żeby nie pobłądzili jak ja z Ravenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co czekaliśmy na was, ciebie przepraszam ale kolega z Żor od razu miał jakieś chu.... nastawienie i przyjechał z jakimś fochem, i te jego słowa że jazda drogą to nie jest jazda i te uwagi że nie znam trasy a co ja do curwy mam wszystkie tereny znać i wszytkie szlaki w lasach, pierwszy raz tam jechałem i też tych rejonów nie znam,ale jak on  chce to niech sobie jakiegoś przewodnika wynajmie. A tak lubi te leśne trasy że nawet tempa nie umiał utrzymać no to jak tak jeździ po rybnickich szlakach to on chyba niebieską pętle robi w 8 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...cieżko powiedzieć... goniłem kogoś wzdłuż nacyny [ on po lewej stronie ja po prawej ] , na wysokości ronda ER zrównaliśmy się i potem uciekłem mu na podjeździe gdzie najwięcej wędkarzy. Ja na kotwicy skręciłem , on pojechał prosto.

Ja w koszulce Scott'a niebieska/czarna  na 29er Scotta...

Czy to byleś ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...