Skocz do zawartości

[Rybnik, Racibórz i okolice] kto chętny?


ksawcio97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

może sporo osób rozpoczęło sezon dopiero dzisiaj, jak ja:) takiej pogody potrzebowałam, żeby się zmotywować.

 

Pozwolisz, że podepnę się pod Twój temat, bo dotyczy podobnej lokalizacji. Szukam osób z Rybnika (właściwie najlepiej okolice: Kamień, Leszczyny, Książenice etc) na amatorskie wypady rowerowe po okolicy, a z czasem może trochę dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ja parę dni temu zacząłem sezon ale na 2 koła wracam po dobrych kilku latach przerwy, więc na razie trzeba odzyskać minimum formy ;) Na razie 2-3 razy w tygodniu po 15-17 km robię, ale za parę tygodni chętnie mógłbym się gdzieś wybrać, piszcie w tym temacie jakbyście mieli konkretny termin, godzinę i trasę (albo na privie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! W Rybniku mieszkam od niedawna i dopiero poznaję tereny. Jestem chętny na wspólne wypady rowerowe. Preferuję głównie teren. Długość trasy, czas itd. - wszystko mi pasuje :) Jeżeli są chętni to zapraszam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja osobiście na szosie nie jeżdżę, ale myślę że jak założysz szosowe opony to dasz radę. Na MTB byłby mały problem, ale tam już każdy jeździ na rundzie swoim tempem i z odpowiednimi oponami dałbyś radę. Sklep Bikesz na dole Ofiar Terroru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siema

jestem z Rybca, chętnie z kimś pomykam. Czas ma głównie w weekendy i święta. Jeżdżę na MTB, 2-3 godzinki, może być i dłużej, choć po tym czasie tracę motywację jeżdżąc sam :P. Bez szaleństw, pełna rekreacja (mam już swoje lata :P). Chętnych proszę o kontakt, pleć piękna mile widziana :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...