Skocz do zawartości

[zakupy cz4] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

W Decathlonie w Piasecznie kupiłem nową oponę do trenażera: Vittoria Zaffiro Pro Home Trainer. Zastąpiła moją zużytą po 2 sezonach (już się sypała, ślizgała i zostawiała czarne drobinki) Schwalbe Insider. 

 

Przy okazji chciałem zarekomendować cenę tej Vittorii - w Deca w Piasecznie zapłaciłem 60 zł, co stanowi ok. 50-60 procent ceny, za jaką znajdziecie ją w innych sklepach internetowych. Naprawdę jest to super okazja. 

ja kupiłem oczywiście 700x23c, ale były też w rozmiarze 26''

 

Kupiłem też na Amazonie książkę "Etape: 20 Grat Stages from the Modern Tourn de France" Richarda Moore'a. Pewnie przyjdzie za jakieś 2 tygodnie. W sam raz będzie mnie nakręcać, żeby ćwiczyć w zimie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny dzwonek do roweru :icon_cool: , szczotkę do czyszczenia , sprey do czyszczenia napędu , olej do łańcucha , dętkę ( uważałem ale podczas pompowania i tak uszkodziłem :wallbash: ) ,zestaw naprawczy do dętek .

Ogólnie to "kupiłem" (czytaj "wycyganiłem") rower od syna : Centurion Cross Line 500 i teraz sukcesywnie bede go dostosowywał pod siebie , czyli pod turystykę (jak zwał tak zwał )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...