Skocz do zawartości

[zakupy cz4] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

napęd/hamulce do nowego "składaka"

  • kaseta CS-M771-10 11-34
  • Przerzutka tylna RD-M786 shadow+
  • Przerzutka przednia FD-M670 Top Swing
  • Manetki SL-M780 2/3x10 I-Spec B
  • łańcuch CN-HG95 XT  + spinka Sram powerlock
  • hamulce SLX BR-M675 I-Spec B
  • korba SLX FC-M672 40-30-22T

+ Reba RL 29" Pushlock taper, ale jeszcze nie dotarła póki co

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2x Race King 2.2, Trochę się rozczarowałem. Opona głownie do jazdy w mieście lub maratonów typu "jazda w kółko po trawie"

Wcześniej miałem Racing Ralph tył i Rocket Ron przód. Całe łyse ale mimo tego lepsze od Race King pod względem przyczepności. Bocznej przyczepności to praktycznie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2x Race King 2.2, Trochę się rozczarowałem. Opona głownie do jazdy w mieście lub maratonów typu "jazda w kółko po trawie"

Wcześniej miałem Racing Ralph tył i Rocket Ron przód. Całe łyse ale mimo tego lepsze od Race King pod względem przyczepności. Bocznej przyczepności to praktycznie nie ma.

Poćwicz technikę ;)

 

Kumpel jeździł na RK 2.2, ja śmigam na 2.0 ( ostatnio trasa maratonu w Istebnej ) i zero gleb, kapci ... Owszem drugi komplet moich opon spisuje się zupełnie inaczej w górach, ale akurat nie zmieniłem. Kwestia odpowiedniego prowadzenia roweru.

 

Co by nie było ... Rama Accent El Northe + R7 Super TPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W istebnej to chyba sporo kamieni, nie? Więc już totalna masakra dla RK. Ja ujeżdżam je (2.0) między innymi  w lasku wolskim - sporo ubitych ścieżek, ale również korzenie i gołe skały, i też nie narzekam, ale jak przyjdzie czas na zmianę to chyba włożę 2.2 przynajmniej na przód. Pozatym na asfaltowych dojazdach jest bardzo przyjemnie w tych kapciach.

Żeby nie robic OT.
Zakupiony kask i koszulka 4f, oraz liczniik BION z kadencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...