Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

o jak Adamosie-zgodnie z Twoimi przypuszczeniami?


Na początku szukałem gdzieś za daleko (holenderskie customy m-gineering), bo zmyliły mnie haki, podobne do tych. Później jednak zauważyłem jeden detal, który zaprowadził mnie prosto do Kajaka. :) Jednak cały czas chciałbym go zobaczyć w kolorze.

 

czy zostawiamy to na potem i swoje "podwórko"?


Nie no, zostawiajmy sobie takie smaczki! 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yarr, niezłe foto  :thumbsup: 

a takich śladów zwykły dancing ralph chyba nie zostawia ;) normalni ludzie używają patyków do podparcia, a Ty co dałeś? pachołek z falochronu czy..kotwicę? hehe

 

Adamos - ten detal to blaszka czy poprzeczka górna na tyle? Tak z ciekawości podpytuję.

 

 

to niestety nie moje tylko znalezione foto w necie ale ladne dlatego sie podzielilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

hamaki na konstrukcji mostu


Tradycyjne spanie pod mostem. W Stolycy, latem w Temacie Rzeka pół hipsterskiej warszaffki tak śpi na swoich tripach. :D I to bez hamaków! ;)

Maszynka złożona przez chłopaków z japońskiego BlueLug. I jak się popatrzy, na to co wychodzi spod ich ręki, to trzeba przyznać, że mają niezłego smaka w swoich konceptach.

Fairweather CX, rama Toyo
fairweather-cx-7.jpg

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tradycyjne spanie pod mostem. W Stolycy, latem w Temacie Rzeka pół hipsterskiej warszaffki tak śpi na swoich tripach. :D I to bez hamaków! ;)

 

Maszynka złożona przez chłopaków z japońskiego BlueLug. I jak się popatrzy, na to co wychodzi spod ich ręki, to trzeba przyznać, że mają niezłego smaka w swoich konceptach.

 

Fairweather CX, rama Toyo

fairweather-cx-7.jpg

 

 

:) dobry v-brake nie jest zły jak widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maszynka złożona przez chłopaków z japońskiego BlueLug. I jak się popatrzy, na to co wychodzi spod ich ręki, to trzeba przyznać, że mają niezłego smaka w swoich konceptach.

 

Fairweather CX, rama Toyo

fairweather-cx-7.jpg

 

 

Ich rowery są minimalistyczne, zwykle na zestawie dobrych, wyszukanych, chociaż niekoniecznie

drogich komponentów. Mimo iż wypuścili całe serie Cinellich czy Surly'ch, każdy rower jest wyjątkowy.

Do tego zawartość sklepu powali każdego dziwaka.

Ale dzieło Maciejasa nawet tam zrobiłoby furorę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Do tego bardzo sympatyczni ludzie. Jak zamawiałem u nich siodła, na które trzeba było czekać blisko kwartał, to co jakiś czas informowali ile zostało do realizacji zamówienia i że nie zapomnieli. Przesyłkę (jak na Japonię) też wcale niedrogo zorganizowali. Ogólnie - polecam.  :thumbsup: 


 

dobry v-brake nie jest zły jak widać


Ale na szwajcarską jesień zawsze lepsze będą dobre, tarczowe mechaniki. :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No i stawiam paczkę gwoździ, że ten sam frejmset w Kitaju, za ciut więcej niż połowę ceny fyxa można wydębić.
______________________________________________________

A tu, przełaje, przełaje...aż kusia staje...

http://theradavist.com/2014/09/flavors-richard-sachs-cyclocross-team-house-industries/

Richard_Sachs_team.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejas: gratsy za nową ramę, wygląda przednio! Zdawkuje mi się, czy tkwi tam dosyć komfortowy kącik główkowy - czoperskie zapędy zawsze memu sercu miłe! Dane ją będzie Paprykarzowym błockiem ufajdać? ;)

Sprytna machina, gdybyś chciał Midżkę na próbę do testów - pisz na priva. 

 

A jako iż to od Kajaka...to czy to rower wodny jest?   :whistling:

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Worek zasosowań, standardów i rozmiarów w jednej, nowej Kosmicznej Rameczce Jones'a

 

Jeff-Jones-29+-275+-adventure-bikes-6.jp

 

27.5+, 29, 29+ a z przodu nawet 26x4.8...  Do tego mimośrodowy suport żeby w każdej opcji kołowej nawet Prezes był zadowolony :)

 

Jednego tylko nie rozumiem... Jak rower w zaledwie dwóch rozmiarach 24 i 25 incz mozna dopasować do (cytuję za źródłem)

 

 

with different components and set up they both can be dialed in to fit a wide range of riders.

 

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

 

Worek zasosowań, standardów i rozmiarów w jednej, nowej Kosmicznej Rameczce Jones'a

 

Jeff-Jones-29+-275+-adventure-bikes-6.jp

 

27.5+, 29, 29+ a z przodu nawet 26x4.8...  Do tego mimośrodowy suport żeby w każdej opcji kołowej nawet Prezes był zadowolony :)

 

Jednego tylko nie rozumiem... Jak rower w zaledwie dwóch rozmiarach 24 i 25 incz mozna dopasować do (cytuję za źródłem)

 

 

 

Szacunek...

I.

 

Może "wide range" odnosi się do "typu zastosowania", czyli z górki, po skałach, po bułki itd., a nie rozmiaru jeźdźca?

Czy taki Stooge nie idzie jeszcze dalej i serwuje jeden rozmiar dla wszystkich?

 

Swoją drogą Jones jest frapująco kongenialny. Gdyby jeszcze złocisz był w te dni mocniejszy, to można by stracić dla niego rozum.

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No, no... 120mm dla tłuściocha... A jaka rama to-to przyjmie? Bo jak mi sie zdawa jeszcze takowej nie ma...

 

Ostatnie doświadczenia z RST miałem raczej słabe, ale to było ponad 10 lat temu i wieść gminna niesie iż poprawiło się conieco...

 

na pewno bedziemy się przygladali z uwagą :thumbsup:

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...