Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

kończąc off-topic, chociaż moim zdaniem to jest rower nietypowy "prawie" 29+  (opony 2.3 z opcją na więcej), po długiej aczkolwiek bardzo szczęśliwej podróży, Staszek wylądował i tak się prezentuje:

 

20140828_202840.jpg

 

update: wczoraj przywiozłem rower i dzisiaj rano Staszek już zniknął nawet z oficjalnej strony Treka.

 

Tak się rodzi legenda ;-)

Edytowane przez wojtas7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Signal Cycles Cross Grinder z nowej kategorii "nie wiadomo co"

("Is it a cyclocrosser? Is it a commuter? An all-roader? A ‘gravel grinder’? Come to think of it, the only things missing from the latest Signal Cycle are S&S couplers, which would turn it into the ultimate travel bike — for the discerning touring-adventuring-’cross racer.)

signal-cycles-cross-grinder-12.jpgsignal-cycles-cross-grinder-14.jpgsignal-cycles-cross-grinder-7.jpgsignal-cycles-cross-grinder-15.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtas7

Posiadanie ostatniego europejskiego okazu wymarłego gatunku zobowiązuje ... zapuść wąsy!

Albo nie ... same wyrosną wskutej jeżdżenia.

 

@artoor

Piękna maszynka, co prawda rama nie slopingowa, ale cała reszta zwilża mnie niezmiernie

ten napęd ... mmmm   :-E

 

Wie ktoś co to są za oponki? Fantastyczny jakiś taki bieżnik mają. Jakby te oponki były 29x2.2+, to już bym zamawiał.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Signal Cycles Cross Grinder z nowej kategorii "nie wiadomo co"

("Is it a cyclocrosser? Is it a commuter? An all-roader? A ‘gravel grinder’? Come to think of it, the only things missing from the latest Signal Cycle are S&S couplers, which would turn it into the ultimate travel bike — for the discerning touring-adventuring-’cross racer.)

signal-cycles-cross-grinder-12.jpgsignal-cycles-cross-grinder-14.jpgsignal-cycles-cross-grinder-7.jpgsignal-cycles-cross-grinder-15.jpg

 

 

jest boski... retro, clementy no i ten wilk (choć nadal się upieram że tego typu rower powinien mieć 2 blaty). Dream bike :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodki Jezu, żona mnie zabije ale zakochałem się w innej (piękne rowery to "one" :))... Żeby zatem równie szybko się odkochać - ile to cudo kosztuje??

 

Signal to jedna z tych manufaktur, których cen lepiej nie znać, ale ten Cross Grinder albo jeszcze nie został wyceniony, albo nie umiem szukać.

Skoro zauroczenie takie mocne, to jeszcze widok od pupy strony i link do większoformatowej sesji: https://www.flickr.com/photos/signalcycles/sets/72157646202815039/

signal-cycles-cross-grinder-8.jpg

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny rowerek. Marzy mi się taki przełajowiec (chyba dobrze określam gatunek ), tylko pytanie do forumowiczów dlaczego zastosowano sakwy z przodu a nie bardziej tradycyjnie z tyłu. Czy wpływa to na stabilność roweru? Bo raczej posiadanie kilku kg na przednim kole w manewrowości nie pomaga :)

 

No i jeszcze jedno jakim cudem ten sprzęcior stoi pionowo mimo braku stopki albo jakiegoś patyczka?

 

7225897235_.jpg

 

Photoshop ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

I jedno i drugie żeby lepiej rower się prezentował ;) A ładny, nie tylko przez kolor :)

 

Signal Cycles Cross Grinder z nowej kategorii "nie wiadomo co"

("Is it a cyclocrosser? Is it a commuter? An all-roader? A ‘gravel grinder’? Come to think of it, the only things missing from the latest Signal Cycle are S&S couplers, which would turn it into the ultimate travel bike — for the discerning touring-adventuring-’cross racer.)

Przez te złote dodatki i vintage-look wygląda jak rower z filmu WildWildWest :)

Nie do końca mój klimat ale mógłbym mieć.

Świetnie wyglądają na nim hamulce twarczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe adamos mnie ubiegł, tez miałem go tu wkleić ;)

W 100% praktyczny sprzęt a nie tylko złożony do zdjeć i na wystawkę. Fajne detale na ramie.

 

Brałbym ;)

 

A tu pierwsze foty gdy ten 29er speca był jeszcze prototypem

http://theradavist.com/2013/08/eurobike-2013-erik-and-his-awol-prototype/#11

 

Niezłe balony tam wsadzili bo aż 2.0

Edytowane przez thomasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo kombinowałem, przymierzałem, porównywałem, liczyłem pieniążki i milimetry i wreszcie jest: mój pierwszy Grubcior (nazywam go "Grubcio").

Ramka z istniejącej ramy 26", widelec z dwóch amortyzatorów, opony Vee Rubber kupione w On-One, reszta wygrzebana z łóżka (ja części rowerowe trzymam w łóżku, bo pościel i tak jest zawsze na wierzchu). Waży sporo, rama ma trochę wad geometrycznych, ale jeździ!

 

Grubcio1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...