Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent: Genesis High Latitude

Problem: luźny sznurek jak wyżej

Haki nieco tylko inne od Longienkowych ale ja sobie przerobiłem stary hak od Cotic'a, musiałem tylko lekko spiłować część przerzutkową żeby spasiła z ukośnym elementem dropa:

 

DSCN0246.JPG

IMAGE_6FE47E33-29F1-4766-85E8-0D62788229B0.JPG

W Longitudzie zaś miałem takie jak podlinkował @rambolbambol, tutaj znalazłem podobne za kilka cebulionów:

https://panrower.pl/napinacze-lancucha-c-6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tych tańszych które linknąłem te „oczko” leci od środka ramy i zaczepia się o gwintowaną część osi a nie o szpilkę.  Można spróbować zmienić szpilkę na sztywną ośkę w zależności od piasty...

A poza tym, jak powyższy starszyzen prawi 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem przesuwającej się osi tymczasowo rozwiązany - znalazłem w pudle szybkozamykacz ze stalowymi łebkami i w końcu trzyma jak należy :)

z innej beczki - wpadło mi w łapki kółko z obręczą Sunringle Duroc 45mm w środku na 28 szprych. Nie chce ktoś przytulić? Mogę pogonić osobno obręcz i piastę (formula 12x148). Piszcie privy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do doświadczonych:    Czy obcował z was ktoś z kierownicą Jones H-Bar Loop albo podobną?

Tak mnie tknęło, że to może być coś fajnego na mojego mar-IN mur-IN-woods'a. Wygodne to? Taki On-One Geoff na przykład? Zalega może taka kierownica komuś w piwnicy?
jones loop handlebar Shop Clothing & Shoes Online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co konkretnie Cie interesuje?  Ot kiera z dużym backsweepem, wygodna do szwędania, mniej wygodna do jazdy w terenie (mam na myśli jazdę w tzw. "pozycji ataku", czyli łokcie szeroko i nisko na nogach), a ta pętelka po środku to przydatna chyba tylko jak lubisz dużo gratów na kokpicie wieszać, ewentualnie dla dedykowanej torebki ;) 

@Kreick miał geoffa zbędnego, ale nie wiem czy już nie pogonił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półeczka wygodna żeby małego drybaga przypiąć, to na pewno. 

Co do reszty - czuć że ta kierownica (a na pewno Geoff) swoje waży. No i podpisuję się pod tym co napisał @akkwlsk - do szwendania dobra. Zmienia mocno prowadzenie roweru idąc właśnie w tym kierunku. Ja po krótkim romansie się rozstałem ale jeszcze może dostanie swoją szansę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...