Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

aha, i może coś będzie można zobaczyć/objechać na stallovym, to tak wstępnie wynegocjowałem

To dobrze.

 

Jakbym nie mówił do Eskapady codziennie o poranku że jest piękna a Weekender miałbym poziomie (zapomniałem jak nazywane) haki to brałbym i jeździł jak dresiarze Golfem! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś po JPJ zamarzył o pólgrubasku, to jest do wyhaczenia Ryszowy brat bliźniak http://singletrackworld.com/forum/topic/singular-rooster-size-l-vittoria-bomboloni-tyres

Tak siedział tam na tym singletracku, że wziąłem i sie skusiłem :)

Ciekaw jestem bezposredniego porownania do krampusa. Przy dobrych wiatrach będę miał go złożonego do ssuk'i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Pan zadowolony ;)

Mam taką nadzieję, nie widziałem chyba żadnych nieprzychylnych opini.

 

Kuman, jakbyś tak chciał się krampusa kiedy pozbyć, to pamiętaj o rodakach w ojczyźnie ;-)

Nie spodziewam się, że szybko to nadejdzie, ale będę pamiętał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy mnie zbesztacie :-)

 

Whyte Gisburn 2017:

 

The new Whyte Gisburn is a road bike for mountain bikers.

The ENDURO team were impressed with the new Gisburn, aimed at Gravel / Adventure riding we think this would be great almost anywhere. With a slacker MTB inspired geometry it’s not going to steal any KOM’s on the tarmac, but damn it looks like it will be a lot of fun on gravel roads. With a 1×11 SRAM Force drivetrain, hydraulic disc brakes and 480 mm wide bars it looks a whole lot of crazy action for only £1899. But best of all it has a simple dropper post! Hallelujah, well done Whyte!

Whyte-2016-New-Product-Range-1609-810x54

Whyte-2016-New-Product-Range-1611-810x54

Sztyca myk myk na pokładzie. Tego chyba jeszcze tu nie grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Prawda to, wystarczy przypomnieć sobie filmiki z udziałem Yoan Barelli, kiedy to zjeżdza przykładowo A-Line na Whistler'rze. Z normalnie ustawionym siodłem raczej nie byłoby to możliwe...

A droperów w przełajach już tu trochę było, bo tu wszystko już było. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mykmyk - rozwiązanie miejskie - po dojeździe do świateł opuszczamy kanapę i wygodnie podpieramy się całą stopą a nie manewrujemy na paluszkach jak prima-ballerina ;)

 

Niebawem spróbuję zapodać dropsa do Plugawca - już odebrałem flaki z lewej manetki, zamiast biegów będą one obsługiwać manetkę dropajki.

 

Tutaj pierwsze foty jak by to mogło wyglądać...

 

20160616_111944.jpg

 

20160616_112017.jpg

 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmm , przed nie dojechaniem na ostatni paprykarz zamontowany na sztycy siodła dzwonek z hamburgerem podłączyłem linką pod klamkomanetkę, ale to ni jak nie pomagało na światłach :) a pupa nie szła w dół ani troszeczkę....

Myk myk dla wysokich w przełaju to jest cudowny pomysł... w dół zjeżdża się w dolnym chwycie i zagięty w paragraf, a siodło gdzieś w pępek skierowane.... były zjazdy piknikowe u Jury takie że naprawdę można było poczuć się jak w górach i demon człowiekowi klepki z mózgu usuwał, a kręgosłup ledwo zipiał...

 

A tak na marginsie Kaza jak zobaczysz kl/mane sram 2/10 gdzieś w dobra price to pisz w sumie już chyba rok albo dwa odroczyłem zakup, ale manetki na ramie jednak są dobre ale przy samotnej jeździe... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtf?

 

 

 

Rama z zintegrowanym semi-bagażnikiem na sakwę dla kurierów DHL z alpejskiej wioski :)  majne plastik bajkpaking fantastik.

Trochę kojarzy się z fulami makrokeszowymi które nie miały z tyłu zawieszenia, na pierwszą komunię, tylko bogactwo rur .

dhl-parcycle-02-600.jpg

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wtf?

 

nie wiem na jakiej zasadzie są te koncerny powiązane, ale Trek-Salsa zadziwiająco korzystają z tych samych technologii vide budowa tylnych wahaczy z osią ABP, podobieństwo ram GF/trek superfly do fulli salsy, a teraz ten pół-elevated podobny do Treka Stache.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...