Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kayaka sobie daruj, najpierw słyszałem wiele złego, potem sparzyłem się na własnej skórze i to w najgorszym momemencie zaraz przed Stallovym. Głupio pisać ale gdyby nie chłopaki z Krossa zostałbym na lodzie :D
Rychtarski? Orłowski? Pi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orłowski: "Niestety nie mogę Panu pomóc. Nie wykonujemy widelców  do tego typu ram."   :-(

 

Ale żeś się uparł na tę wersję Trail :] Bierz regularne Faty to Ci sztywniaka mojego opchnę :P

 

Goni w dół po czarnych w Srebrnej dobrze.

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Ale czy Ty kolegobardzosympatyczny oczekujesz kastoma poskładanego przez kogokolwiek poza Panem Heńkiem z gazowni za mniejsze pieniądze?

 

Skoro najtańsza, chińska masówka kosztuje tyle to przepraszam ile jesteś w stanie zapłacić za coś robionego lokalnie? 

 

Flaszkę? Pifko? Stówkę?

 

Chyba nie do końca przeprowadziłeś reality check...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się kolego niezrozumieliśmy. Chodzi o 80 funciaków w promocji na ramę OnOne, którą jeszcze "wysępiłem". A jesli kilka ładnych stówek mogę zaoszczędzić na koszcie ramy, to już opcja składania całości objawia się jako bardziej wykonalna.

 

Korespondencja z Kayak wygląda tak: -ile za widelec? -700zł.  - proszę o termin szczegół - a panie, sam koszt materiałów to 900zł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

a panie, sam koszt materiałów to 900zł.

jasne, ściąga je z Księżyca przez Chiny czarterem hamerykańskim. 
Najlepsze, że im się wydaje, że ludzie nie mają netu i nie potrafią znaleźć cen rur :D
Szkoda gadać. 

Mnie pisał, że już robi, że dostał rysunek, że wszystko jest jasne. Ja z tych cierpliwych, naprawdę (w końcu kto zna historie sarny może to potwierdzić hehe)
Na dwa tyg przed stallolvym zacząłem pytać czy zdąży na "za tydzień" żebym rower złożył, objechał przed imprezą. No i się zaczęło :D
I w ogóle czemu ja z takim tonem? A na tydzień przed pisze mi "to tu jest sterówka 120mm?? A ja zamówiłem 100. No to się nie uda, no się nie uda.. (rysunek miał od miesiąca)"
Odesłał karton z ramą (jak się potem okazało chyba nigdy nie wyjętą z pudła). I żeby było zabawniej na mój koszt z płatnością przy odbiorze - chcesz swój ramiak płać kurierowi :D
Taaak, Kayaka mogę polecić z najczystszym sumieniem.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj puściłem deklarację, niczym bąka w zatłoczonej windzie.

 

Panowie żeby była jasność usilnie wiosłuję w tym kierunku od dłuższego już czasu.

Są tacy co o tym wiedzą już od dawna ale nie puścili pary i za to ich szanuję. :)

 

Wszystko na tym łez padole niestety zależy od $$$. 

Tak jak pisałem chciałbym jak najszybciej, ale wiadomo, jak czasami jest. Trzymajta kciuki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan pomyśl o robieniu kursów ku.... się yyy auto-prezentacji czy samo-sprzedaży  sam nie wiem jak to nazwać.

 

BTW kto by zapłacił za takiego brodatego knura jak ja nawet by mi twoje buciki nie pomogły a i rozmiar przymały.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

kto by zapłacił za takiego brodatego knura jak ja

 

Zdziwiłbyś się jak niezgłębione są mroczne odmęty ludzkich fantazji i potrzeb.

 

Chyba nie muszę Ci przypominać e-pocztówki którą sam żeś mi wysłał kupa-mięci  :icon_mrgreen:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...