Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
Booooponieważ zapomniałem w której miejscówce ustawiłem odbiór osobisty

 

A ile tam było miejsc odbioru w Krakowie? 2-3? Objedź wszystko, to na pewno gdzieś trafisz. :P

 

__________________________________________________

 

SC wraca z 3-cią generacją Tallboy'a, ale tym razem już pod 27,5+.

 

http://www.bikerumor.com/2016/04/26/third-generation-santa-cruz-tallboy-grows-slightly-longer-legs-ability-to-run-fatter-tires/

 

Santa-Cruz-Tall-Boy-29-27-plus-joplin-wo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...a ja tak odnośnie zmartwychwstałego 26..+
Przyznam, że jako posadacza 2 fuli 26 na dobrym osprzęcie takie podpompowanie było by czymś. Ale czy to wejdzie w klasyczne ramy 26? Skoro 27,5 NAPRAWDĘ  jest zbliżone do 29"
Temat jeszcze za świeży żeby znaleźć wymiary w necie więc wrzuciłem do fotoszkapy. Najłatwiej porównać ranty obręczy - w końcu oba mają być takie same (lub zbliżone w granicy około 2mm)
Na zdjęciu nowy Jamis wrzucony przez Ishiego do stalowego, drugi to szpec ęduro z oponą 26x2,3

26%252B.jpg

Różnica? 
Znikoma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem nad tym całym 26+, i w sumie doszedłem do jednego wniosku: byłoby niezmiernie miło, gdyby ludzie z Velo/Dartmoora trochę pomyśleli nad tym w jakim kierunku to wszystko idzie, i mogliby wprowadzić takie Dartmoor'y Aircraft 26+. Byłoby zacnie  :thumbsup:

 

Pytanie tylko czy jest sens? W końcu z samych kół nie będzie takiego pieniążka jak z całych rowerów...*

*myślenie firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

OT ale wiem, że jak pisać to wśród swoich..Widzieli co shimano własnie pokazało? Skrzynkę biegową w okolicy suportu!   :D

ps: a poważniej, prawda jest żałosna - japońce pokazali swój pierwszy silnik do terenowych melexów, 


________________________________________________________________________________


 


hehehee
Można inaczej? Można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ma silniki! Ale to jest za######iście nietypowe! :D Karnłąbym się tym przez pole cebuli...

Uważaj żebyś się przy okazji w te śmigiełka nie zaplątał ;) Na filmiku widać parę takich awaryjnych sytuacji, gdzie autor prawie wylądował tam jajami czy nogą :D

Edytowane przez modrzew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Dwa dobre rowerki w dobrych cenach z Go Outdoors.

 

Gravel Calibre Dark Peak.

 

44400-240915151137-1503064057.jpg

 

http://www.gooutdoors.co.uk/calibre-dark-peak-adventure-bike-p347153

600 elżbiet bez jednego pena.

 

Calibre Dune

 

44200-160915163820-1503064057.jpg

 

http://www.gooutdoors.co.uk/calibre-dune-fat-bike-p347149

580 elżbiet bez jednego pena...

 

Jesli waga tego ostatniego jest chociaż w 90% realna - 13.2kg w specyfikacji - to jest to dla mnie absolutne miszczostwoświata za te piniadze :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...