Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

Nie wiem czy tu (możliwe że tu, możliwe że w romkowym wątku) był podnoszony temat kierownic z niedużym wzniosem ale sporym wygięciem do tyłu (ma to angielską nazwę, ale ją zapomniałem :) ).

Macałem ostatnio krossa trans arctica i un coś podobnego miał zainstalowane. Dodatkowo opisano na niej, że jest ze stali. Gdyby ktoś poszukiwał takiego u nas, to można podbić do jakiego dystrybutora marki, bo oddzielnie po necie nie znalazłem.

Całkiem wygodna. Do MTB bym się nie zdecydował (choć ludzie montują i chwalą) ale do mniej terenowego roweru czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

... i jak mi teraz kto powie, że Maxxis'owy żółty napis jest be to niech zobaczy te WIEEELKIE odpustowe block capitals :P

 

A'propos... Co poprawili? Bo na pierwszy rzut oka to wygląda tak samo jak poprzednio...

 

Ja tam czekam na Jungle Fox'a 60-70mm :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A'propos... Co poprawili? Bo na pierwszy rzut oka to wygląda tak samo jak poprzednio...

 

 - A shallower rim channel to perfect a triangle architecture of cross section, positive strength increases;

 - Rim lip thickness increases, also redesign layer-up of carbon fibers at rim lip, improve performance;

 - Rim lip is changed to half-hookless, following tire edge in seating, locking tire tightly in air holding;

 - More accurately in spoke holes angle drilling, spokes aligning improved.

 

Czyli ogólne konstrukcję, a te napisy są MEGA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

 

 


Masz na myśli alt-bary :)
Answer 20/20, wspomniany bontrager, on one fleegle itd itd?

Myślę, że to albo coś podobnego mam na myśli ;)
Nie wiem jaka jest szeroka, nie spytam bo nie szukam takiej.

Daję tylko info że na krajowym podwórku też takie coś jest.

 

p.s. Napisy wypier...ne w kosmos. Na dyskę bym jeździł z miłą chęcią i dumą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano potwierdzam - katowałem ostatnio wersję karbą zjeżdzając ze Ślęży i uważam że nie jest to kiera tylko na wypady do pubu jak ktoś tu kiedyś pisał,

przynajmiej przy 75kg.

Kąty - wiadomo kwesta gustu, moje łokcie się dopasowały.

A do dzwięku wydawanego przez ten materiał można sie przyzwyczaić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...