Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

albo nano albo smart-samy (bo zauważyłem, że robią nawet 28x1,6 i są tańsze!) - ktoś coś powie?

 

Moja znajoma ma takie w rowerze krosowym i jest zadowolnięta (wcześniej fabryczne Specialized Trigger Sp. 700x38c). Szybka i cicha na asfalcie, a jednocześnie w lesie znaczna poprawa trakcji. Zaryzykowałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze smart samów jestem zadowolony, a może się przyzwycziłem ..;)
Nie robie juz tras mocno terenowych, wiecej szutrów i w sumie krosiarstwa, przy 2.1 mam w okolicach 1.8- 2 atm, polecą na dojazdach a w "terenie" jest dobrze, kapci mało, snake wcale. Nie lubią mokrego piachu, zdarzaja im sie uślizgi w zakręcie na mokrym ale jestem stary to i tak zwalniam w takich warunkach. Nano kupuję już drugi sezon i jakos nie układa się, klikam na SS..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Smart Samów nie polubiłem. Owszem - na asfalcie jeździło się przyjemnie i z małymi oporami. Choć tył poleciał dość szybko bo po jakiś 5 tysiącach to byłem zadowolony. Dojechałem je w zimówce aż do przetarcia. 

 

Za to w terenie porażka - o ile na suchym było jeszcze w miarę (pewnie jak w przypadku większości uniwersalnych opon) to po lekkim deszczu i korzeniach strach było zjeżdżać.

 

Ale może jestem przewrażliwiony bo opon "do wszystkiego i do niczego" jakoś specjalnie nie lubię a w teren wolę dałnhilowe kloce z grubymi klockami. 

 

Jak dla mnie to opony dla kogoś kto chce nadrabiać na asfaltach a nieco ostrożniej jechać w terenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

O kurna :D Kupić bym nie kupił, ale wypożyczyć tego rdzawca na dzień i pośmigać po bulwarach to chętnie :)

 

Kumotrowie, rzućcie okiem:

http://olx.pl/oferta/kona-rower-gorski-kolo-29-CID767-IDaLR37.html

To nie jest aby tytanowa rama kona rove  tfutfu (popieprzyłem nazwy) raijin?

Jeśli tak, to faktycznie sam ramiak kosztuje 6000+ziko.

A człowiek bez kasy :(

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest Kona Raijin: http://www.konaworld.com/raijin_frame.cfm

 

Pozwolę sobie wkleić link do mojego wątku z pytaniami odnośnie pakowania się na weekendowe wypady przełajówką, uniżnie prosząc Znawców o pomoc: http://www.forumrowerowe.org/topic/187503-bagaz-na-krotkie-wypady-plecakbikepackingsakwy/ ;)

Edytowane przez Prz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No... no...

 

3 klocki, pełen wungiel, X01/X0 i na dodatek węglowe obręcze HED, które same w sobie kosztują 650 funia za sztukę...

 

Value for money  :icon_cool:

 

 

Co do przedniej zmieniarki to pewnie by się dało, tylko trzebaby odpowiedniego Problem Solver'a zaimplementować...

 

FRTOMHE_P4.jpg 

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...