Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

..dobre, dobre...!
Ten docinek dętki genialny :D



A u nas robi się to ciut delikatniej:

01.jpg  +    gojira_napisy%2520na%2520ram%25C4%2599%2 +  kolor_pom%2520metalic255.jpg +  photoshop-box-logo.png


Moi Kochani..... różnokołowy przełaj z jednocalową sterówką wysuniętą na 20cm ponad ramę? :D :D


%C5%BCarty-na-prima-aprilis.jpg
(tym co  się zorientowali dziękuję za powstrzymanie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hehe, photoshop troll level hard. :icon_mrgreen:

To dlatego nie chciałeś nic na PW odpisać.

No i znając Ciebie na pewno byś nie dał pomarańczy na pomarańczowym tle, ale muszę przyznać, że byłeś bliski wkrętki. :thumbsup:


PS. śmierdząca ryba w podsiodłowej to już lekka chamówa jest... :yucky::sick::laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

bliski? Ta dyplomatyczna cisza w wypowiedziach i konsternacja nad 650c mi wystarczyła :D

 

Dobra, dobra... Miałem chwilę zwątpienia ale pomyślałem: dam Białce tę fote do obczajenia, ona ma takie narządko do sprawdzania, kto, ile i jak dokładnie manipulował w fotosklepie zdjeciem...

 

No ale Prezio zepsuł zabawę :P

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

No ale Prezio zepsuł zabawę

każdy ma swojego pierwszego kwietnia Elitko - mogła Ci Białka zrobić facika na 6" w "specjalnym programiku" i miałbyś swoją zabawę,
no ale Ty jak byś czegoś nie napisał to by nie było, no po prostu by k.. nie było. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ogłoszenia duszpasterskie.

Jakby ktoś chciał tanią, lekką i wcale niezłą zwijankę do przełaja, to podrzucam linka do Ritchey Excavader 700x35c:

http://www.triplebuttedcycling.co.uk/ritchey-excavader-cyclocross-cross-tyre-700-x-35-folding-778-p.asp

Za parę zapłaciłem £19.95 + darmowa wysyłka do Polski :w00t: . Przez PayPal wyszło niecałe 117PLN.

Praktycznie zjeździłem już jedną parę tych opon i uważam je za całkiem niezłe, więc myślę że to dobra okazja, tym bardziej, że ten sam sklep sprzedaje je za pośrednictwem ebay'a za £16.95 za sztukę + wysyłka.

http://www.ebay.pl/itm/Ritchey-Excavader-cyclocross-cross-tyre-700-x-35-Folding-/251329393163
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogoda dopisała i pierwszy raz wyprobowałem Excavadery w terenie, było ogólnie całkiem spoko (na pewno o niebo lepiej niż semislicki CX Comp wcześniej [emoji14] ), na pewno mniej by się slizgaly w błocie, gdybym nie zapomniał spuścić ciśnienia i nie jechał na ponad 5 bar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(ktoś chce nówki macisy mimo?

 

Kurna, aż rzuciłem okiem, co to za guma...

Nóż się w kieszeni otwiera, czy Maxxis nie zrozumie,  że klocki po boku powinny być rzadsze niż na środku? x_X

to już druga ich guma, która by mocno zyskała na wyeksmitowaniu połowy klocków ze skrajnych rzędów...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

to już druga ich guma, która by mocno zyskała na wyeksmitowaniu połowy klocków ze skrajnych rzędów...

 

A żeby to raz ludzie przycinali opony własnoręcznie aby im bardziej pasowały?

 

Nagminna praktyka w starych Minion'ach...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ivan - sam tak ciąłem Crossmarka, teraz nawet błoto jako napędówka jako-tako ogarnia. :) 

 

Ale dalej nie ogarniam po co Maxxis tak projektuje kapcia: mniej liniowo działa w zakręcie i nie trzyma w trawersach... W zamian nie toczy się szybciej, bo te klocki i tak nie grają na twardym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...