Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

Konkret toczydła :thumbsup:, ale ceny niestety jeszcze cały czas chore. :down:

 

Mi się udało kupić nieco taniej (choc i tak drogo) i jeszcze na dodatek dostalem ekstra free przerzut przez Atlantyk.

 

Fakt-faktem nie są to ceny Nexie Bikes ale na pewno niższe niż Enve, Easton, HED czy DT w wunglu.

 

Osobiscie uważam, że na dzisiejszym stanie rozwoju technologii i dostepności materiału wszystko ponizej poziomu cen Nextie to już żonglerka z własnym bezpieczeństwem i poważne eksperymenty...

 

 

 

@IvanMTB, co Ty próbujesz stworzyć?

 

No jak to co? Coś nietypowego :icon_mrgreen:

 

 

 

"For The Love Of Mud" nareszcie dostępny

 

Hmmm... A może by tak zanabyć na dysku i zrobić specjalny pokaz na Stallovym?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Hmmm... A może by tak zanabyć na dysku i zrobić specjalny pokaz na Stallovym?

..ale pozwól, że nie zostawimy tego Tobie ;)
Bo a nóż (nie)dolecisz  :devil:  

ps: Podobny był pomysł w zeszłym roku co by zapuścić w piątkowej knajpie, ale projekcja pod chmurką w sobotni wieczór.... hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

..ale pozwól, że nie zostawimy tego Tobie ;) Bo a nóż (nie)dolecisz :devil:

 

Prezesie! Standardowo, planuję nabić piany i w ostatnim momencie zrosić Was ciepłym moczem. Powienieneś się już przyzwyczaić :P

 

... ale zawsze można pościemniać i udawać, że oczywiście i może skręćmy cuś za co będę odpowiedzialny :D

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SDG I-Beam chodzi bardziej o komfort/uginanie "skrzydeł" siodła przy pedałowaniu, środek/lądowisko faktycznie do najwygodniejszych nie należy.

 

O proszę, a tutaj HaeL(gięta podsiodłówka) z I-Beam'em(SDG Bel Air) :D

 

IMG_1405.JPG

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazafaza

Następną rzeczą jaką u ciebie kupię/zamówię będzie 500 cegieł wypalanych z angielskiej gliny! Nie mam pojęcia, jak to potem przeszmuglować do Bydgoszczy. Walnę sobie taką ścianę w ogrodzie tylko po to, żeby fotograficzne aktualizacje mojego welocypeda z klasą wrzucać. Macie tam jakąś kamienicę do rozbiórki?

Zgodzicie się chyba wszyscy, że żaden rower nie prezentuje się na fotce tak dobrze, jak te wykonane na TEJ właśnie ścianie. Ta okresowo nierówno wypalona cegła, ta specyficzna nierówność wynikająca z użycia podchmielonego murarza. Mistrzostwo!

 

Daj jakiś link na google maps, gdzie ta ściana leży. Jak mnie w delegacji do Birmingham z roboty wyślą, to pójdę tam i zapłaczę przed nią.

 

@reszta (odnośnie wrzuty od IvanMTB)

Zauważyliście że Alexrims odważnie już wchodzi w 36 cali? A gdzie te dawno wprowadzone Supra35 ja się pytam? Szukałem i musiałem skończyć na marnych 25mm wewnętrznie. Nie żebym narzekał, ale 1cm więcej to zawsze 1 cm więcej.

Widział już ktoś nie rzemieślnicze i nie wallmartowe 36ery?

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Daj jakiś link na google maps, gdzie ta ściana leży. Jak mnie w delegacji do Birmingham z roboty wyślą, to pójdę tam i zapłaczę przed nią.


Digbeth. Tylko akurat w tej okolicy radzę się nie odwracać do ściany ani na sekundę, ani tym bardziej łkać przed nią rzewnie. ;)

A po cegły zapraszam do Torunia z rozebranego Tormięsu. Nie dość, że stylowe, to jeszcze zabytkowe. :P

A propos cegieł, właśnie pojawiły się w sprzedaży nowe ramy Cotic'a. Oj kusi żółta Escapada, kusi... :no:

10834892_825222717532433_356588880914552

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem nie na czasie, bo dla mnie to właśnie takie gięcie jest normą... Nie kojarzę żeby gdzieś było gięcie w przód :icon_confused: Bardziej to siodło mnie zastanawia, te pręty jakieś dziwne.

 

 Chyba byłem zmęczony i napisałem inaczej.

 

 Czy Wam też się wydaje, że o ile w większości rowerów (np. około-enduro) rura wychodzi z suportu i idzie prawie pionowo, a potem jest gięta do tyłu, dając w efekcie coś jakby 73 stopnie, o tyle tutaj jest odchylona do tyłu, że uzyskany kąt efektywny podsiodłówki jest coś jak w zjazdówce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tworzysz jakieś raodosne teorie geometryczne...

 

Odpowiedz jest prosta. Gięcie tak a nie inczej aby przy spasionym kole zachować jakiś przyzoitej długości tylny widelec.

 

Efektywny kąt podsiodłówki będzie tak samo efektywnie liczony...

 

To że u Ciebie wyszło jak wyszło nie znaczy, że wszystkie inne Tłusciochy maja problem w tym departamencie...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oj kusi żółta Escapada, kusi...

Wprawdzie o żółtej ramie nie myślałem ale sama Escapada kusi :) Nie orientujecie się czy jakieś wyprzedaże jak On One organizują " po sezonie"? Ja drugą stal prawdopodobnie jakoś przez zimę przygarnę do domu i poskładam na niej rower ale kto wie co to będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Nie orientujecie się czy jakieś wyprzedaże jak On One organizują " po sezonie"?


Cotic organizuje promocje, ale w przeciwności do On-One raczej nie z okazji świąt, tylko jak się seria kończy i zostają mało popularne rozmiary i kolory - wtedy można coś trafić....Albo i nie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo brzmi dobrze, a kolory/rozmiary były bardzo przebrane? Na takie coś to bym się pisał  :thumbsup:

 

Edyta: Nie zauważyłem postu wysyłając swój. W takim razie zobaczymy, może akurat się uda. Pewnie najwcześniej w listopadzie będę szukał. 

 

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Pamiętam, że jak wchodził Roadrat2 to Jedynki w L i M leżały przez jakieś 2 czy 3 mieszki na początku 2014 roku.

 

Tak jak napisał Adamos, u Cotic'a to kwestia okazji zwiazanej ze zmianami - np Soul 26 na Soul 27.5, BeF 26 na BeF 27.5 Roadrat 1 na Roadrat 2, ale nie ma tak spektakularnych ofer jak w On-One.

 

Sugeruje zapisać sie do ichniego njusletera lub zagladać regularnie na Szajsbuka. Także na Szajsbuku trafiaja sie perełki od Sam'a z Singular Cycles.

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...