Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

29+, B+ w ataku! Brant zapodaje zwariowanową ramkę, obiecuje kustomizację i ceny od tysiaka. Funtów niestety. Pact Battlecat.

 

 

brant - Member 

 

We are doing a big 29er, called Battlecat, but it's got a 157mm back end as standard, and an 83mm BB shell.

We could do a 142mm version though if you wanted less tyre clearance (it will work with 3.0in 650B+ and big 29er rubber).

 

(info za dwoma wątkami na Singletrack'u)

 

BATTLE%2BCAT.jpg

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Brant zapodaje zwariowanową ramkę,


To ten, co odszedł z PX/On-One staruje swoją własną markę?

Pamiętam, że już coś zajawkowałeś z sygnaturą PACT , ale czy to w ogóle ujrzało światło dzienne?

_____________________________

MAXX Jagamoasta Rohloff XL (14-biegowy)

szczegóły: http://fat-bike.com/2015/03/first-look-maxx-jagamoasta-rohloff-xl/

IMG_2318.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

To ten, co odszedł z PX/On-One staruje swoją własną markę? Pamiętam, że już coś zajawkowałeś z sygnaturą PACT ,

 

Miała to być ponownie dostepna kierka Ragley Luxy.

 

W ilu projektach Richards maczał swoje paluchy to chyba nikt nie jest w stanie powiedzieć. Az P-X/On-One owszem odszedł, ale oczywiście powrócił :)

 

Kuder, kurde... Niezła locha...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mnie nie było bo wybrałem się na deskowy krótki wywczas do naszych braci Czechów.

I co?

I trafilem w spindlerowym mlynie na zawody karciarzy biegowych i fatbajkerów na 25 km.

Fatbajkerów nie bylo 3 czy 5 ale swobodnie 60. Maszyny różne różniste, śmigaly a mi się gęba śmiała.

 

Zorientowalem sie że za rownowartośc 85 cebulionów mogę pomęczyć fata cały dzień, a że śniegu bylo sporo i róznego to nie odpuściłem pomęczyłem ichniego authora su-mo.

 

A o to dowody:

 

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

 

04.jpg

 

 

Wrażenia: Bajkowa przyczepność na praktycznie każdej nawierzchni. Moja gruba doopa pięknie uginała tylą oponke a ta wgryzała się w każdy śnieg.

Wrażenie niezniszczalności i przyczepności jest niebezpiecznie, bo na lodzie myslalem że teże  się snie śliżgne ale obyło sie bez gleby.

Zachorowalem na kolejny pojazd :(

 

Konkluzja: Jestesmy w .... tyle za Czechami i to mocno.

 

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Konkluzja: Jestesmy w .... tyle za Czechami i to mocno.

wiadomo to od zawsze... :(

 

ale nie przepraszam, przecież Romet szykuje przełajkę pod canti na 2016! To będzie cios w konkurencję! :D

 

 

ps: powyższego sumo od jakiegoś czasy ma nasz znajomy po stali - Gabor. Jakiś miesiąc temu wybył z nim w okolice Śnieżki, zachwytu podobno co nie miara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Słabieńko to-to widzę za taki wydatek...

 

Osobiście nie zbliżąłbym się do niczego węższego wewnętrznie niż 25mm, idealnie przynajmniej 30mm...

 

Flow EX? WTB i25? Ryde Enduro? Blunt 35?

 

Raczej nic się nie załapie poniżej 200PLN...

 

Chyba, że trafisz jakiś wynalazek, lub zdecydujesz się na coś z Alibaby...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ano właśnie, droga zabawa. Najtaniej chyba wychodzą monocyklowe wynalazki, ale nie jestem w 100% do nich przekonany.

 

Podstawowy problem z obręczami unicyklowymi to brak dostępności w 32h i ewentualnie dość wygórowana waga. Poza tym to pewnie można by nimi kamienie kruszyć, w końcu mają całość radości przenosić tylko przez jedno koło...

 

Nie widziałem, nie słyszałem Adamos tymnbardziej że aktualnie wersja 40c jest OOS.

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...