Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

Curtis Inglis Retrotec Backroads Bike

Inspiracja:
(...)
Oczywiście o prześwity nie na się co martwić - swobodnie wchodzi 45c.
Retrotec chyba gotów na tegoroczny NAHBS? :)
http://www.bikerumor.com/2015/02/25/whisky-shows-off-new-no-9-carbon-thru-axle-cx-forks-with-incredible-retrotec-build/
http://theradavist.com/2015/02/whiskys-new-9-cx-fork-showcased-slick-curtis-inglis-retrotec/

Pikny, chociaż górrurki i tylny trójkąt po ciut bardziej płaskim łuku bym puścił :)

Kolor mniam. Nawet widelec nie kłuje tak w oczy bo ładnie wpasowany w główkę, przynajmniej z profilu.

Ryłbym błocko jak dzika świnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genesis też począł kombinować w temacie średnio napęczniałej kiszki, zastanawia mnie tylko następny nowy standard osi - czy oni przypadkiem nie są zbyt małym graczem żeby takie cuda wyczyniać? Zdjęcia szpiegowskie z IceBike dzięki uprzejmości szefa(nie wyżywajcie się na nim za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kadrowania):

 

IMG_1962.JPG IMG_1959.JPG

 

 

Pojawił się również MonsterKoks z ciekawym dropbarem...szkoda że miejsca jedynie na 2.1" max.

 

IMG_1961.JPG IMG_1960.JPG

 

 

Więcej tekstu i lepszej jakości zdjęć na Singletrack'u.

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Śliczne! A kiera z tym ostatnim zagięciem oj oj... A te poszerzane sterówki w kielich mniam!
Wszystko (powiedzmy) ładnie ale ja się pytam: czy w UKeju oczka pod bidony są jakieś koszmarnie drogie, albo Elżbieta zbiera haracz za każde oczko, że Gienki tak oszczędzają na nich?
A druga sprawa widła, standard jak standard.... ale czy to przypadkiem nie jest GLIN???
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do tego jeszcze nie dorosłem hehe

Ja się ostatnio dowiedziałem że do glinu trzeba tyło dorosnąć, że postęp technologiczny, że przejście z epoki stali spawanej do glinu hydroformowanego a później do węgla klejonego. 

I to wszystko na rozmowie o prace w jednej z ogólnopolskich sieci marketów sportowych. 

Pewnie dlatego mnie nie przyjęli i nie zaplusowałem jak wspomniałem o współczesnych ramach stalowych dla koneserów.  :icon_cool:

 

Pan z rekrutacji był lekko zaskoczony, chociaż prywatnie też jeździ rowerem ale zapewne na ramie przetopionej z puszek po piwie albo poklejonej z opału na zimę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powioł

 

Ja się ostatnio dowiedziałem że do glinu trzeba tyło dorosnąć, że postęp technologiczny, że przejście z epoki stali spawanej do glinu hydroformowanego a później do węgla klejonego.

Dobre :) A później jedna atomówka z Rosji mija Ukrainę i wracamy do kamienia łupanego ;):D

 

Glin z przodu w GienMonsterze, ale całkiem zgrabnie wygląda.

Tyż mi się w barankach taki ukos rurki nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

A druga sprawa widła, standard jak standard.... ale czy to przypadkiem nie jest GLIN???


Gienek trochę zaskoczył już swoich fanów wstawiając węglowe widelce do dajmy na to CdF'ów na 2015 rok.

Ale ten glin?! WTF?!

No i ten nowy standard osi...W jakim kierunku oni zmierzają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak już narzekać od rana (hehe) to może nie totalny trzepak ale taki sloping górnej rury w monsterze.. mnie to wygląda zawsze jak damski cross z barankiem...

Do tego jeszcze nie dorosłem hehe ;)

A nie przylazła ta "moda" z bikepackingu? Spora część 29 pod torby ma konkret sztycę wysunietą ( oczywiscie zakładam że mogę bredzic).

Z innej beki, jakbyscie trafili na ciekawe commutery  to proszę o podesłanie, przerabiać zmuszony jestem kozy pod bagażnik i sakwę ( krossa unplugga też, jeszcze raz Tomek dzięki za widły) i szukam w nich czegoś ładnego..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

A nie przylazła ta "moda" z bikepackingu? Spora część 29 pod torby ma konkret sztycę wysunietą ( oczywiscie zakładam że mogę bredzic).

Nie, pod podsiodłówkę nie potrzeba nie wiadomo ile miejsca ;)
Skoro nawet u Prezesowej (czyli niskiej kobitki) w fulu z 12cm skoku się zmieściła czy u 12-letniego chłopaka w sztywniaku. Niska rama w rowerze na lekkie warunki terenowe? Ani w to to wsadzić trójkąt, albo pół trójkąta (leniwiec) i dwa bidony słabo..
ech dziwne te Gienki, dziwne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...