Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ja też w pracy i na dodatek linkowanie nie chodzi :(

 

Maxxis Chronicle - do pre-orderowania od Charliego w UK

 

Surly Knard - u Charliego dostępne

 

Surly Dirt Wizard - chyba najbardziej wirtualna opona na świecie :D

 

Bontrager Chupacabra - jak widzę tyljko w sklepie trekoskim podłączonym do ichniej strony

 

Vee Rubber Trax Fatty - dostępna na Amazonie

 

 

I to natenczas byłoby tyle jak mi się zdawa...

 

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innova 8: http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00PJ32U6U/ref=redir_mdp_mobile/177-1571613-3417217?tag=viglink20261-20

 

Też w pracym, dlategóż linka wygląda jak raczej kłębek lub zwój ;)

 

Chupacabra podobno ma premierę na styczeń przewidzianą chociaż jUKejski Trek nie słyszał/nie widział/na stronie nie ma. Jak się tylko pojawi po tej stronie oceanu to dam znać!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Innova 8: http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00PJ32U6U/ref=redir_mdp_mobile/177-1571613-3417217?tag=viglink20261-20

 

Też w pracym, dlategóż linka wygląda jak raczej kłębek lub zwój ;)

 

Chupacabra podobno ma premierę na styczeń przewidzianą chociaż jUKejski Trek nie słyszał/nie widział/na stronie nie ma. Jak się tylko pojawi po tej stronie oceanu to dam znać!

 

 

POZDRo-:ver

 

Innova jest dostępna ale tylko w USA. Poza Hameryke nie wysyłają...

 

Zagryzaczkóz faktycznie tylko zajawkowany w trekoskim sklepie... Out of stock...

 

Czyli... Knard i... Knard :) ?

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Pełnobujane Tłuściochy już byli? Byli?

 

No to czas na hardkorowego sztywniaka, który wykorzysta 120-to milimetrowy potencjał Bluto  :devil: 

 

Chromag-Nice-Dreams-fat-bike-2-600x400.j

 

Chromag Nice Dreams (jak dla mnie powinno być wet dreams :whistling:  )

 

Jak komuś nie pasuje męski różowy to Chromag zpomaluje dla niego w dowolnym jak zapewniają kolorku...

 

Więcej na Bajkrumorach

 

15 i pół setki Waszyngtonów za niecałe 2900g ramy i mniej-więcej 15kg roweru :)

 

So many decisions to make :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Ciekawe spostrzeżenia o sprzęcie to fatbajkpackingu

 

no właśnie... czy człowiek z sakwami z przodu, tyłu, na kierze jest bikepackingowcem.... bo ma trójkąt w ramie? I od jakiej wielkości trójkąta zaczyna się bikepacking..

...dlatego nie lubię "regułek"

 

ps: i dlatego je lubię, bo jednym słowem można wyrazić więcej niż to wsyztsko co tu napisałem :)

Rps2: widzę, że CSR staje się popularny jak wyjście "urodzinowe" wejście na MtBlanc

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

nie Tobie jednemu ;)
(choć w teczce z wydrukowanymi "marzeniami na przysżłość" mam relację K.Postrzygacza z Tybetu a nie CSRa)
Co do CSRy -nie raz rzucałem tu przypomnienie tej wyrypy i tego roweru... bo to było 9lat temu gdy 98% ludzi nie miała pojęcia o czymś takim jak fatbike..

ps: a tak czytając takie blogi jak na końcu świata człowiek zaczyna myśleć czy nie sprzedać wszystko w pi.... i siąść w fotelu z kocykiem na kolanach...co innego pozostaje? ech...

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy SATLiniści! Mam takie małe pytanko. Jak myślicie co się stanie z właściwościami jezdnymi mojej Fargo jeśli załaduje z przodu 29+ z tylu 27+? z tyłu niestety 29+ nie wchodzi... Myślę ze z grubsza nic, a Wy? Myślę też poważnie o kółkach 27+ bez 29 z przodu, sam nie wiem co gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

jaki masz kąt teraz sterówki? Jedyne czego bym się martwił to właśnie tego, że Ci się sterówka mocno wypłaszczy (to mówi ktoś kto na co dzień jeździ na 68* i widle jak z harleya hehe)
Ewentualnie wsadzić krótszy wideł (lub zastosować stery korekcyjne jeżeli sterówka pozwoli, a chyba nie pozwoli bo to fargo2 i 1 1/8)

Ale 2x27,5" też nie będzie głupim pomysłem (a wielu powie, że nawet lepszym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mierzyłem, ale właśnie tego się bałem ze wartość zmiany stopnia może być "znacząca", poza tym też bardziej skłaniałem się ku 27,5+, a najbardziej to by mi pasowały jakieś 29x2,8 "szybkim" bieżnikiem, al to chyba nie szybko zostanie przeze mnie odnalezione...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(i proszę mi tu nie ja wrzucać jakiś 2,4-2,5" o iście zjazdowym charakterze)

Ze względu na chęć posiadania szerokiego laczka zastosowałem tam MK, ale nie sa to przyjemnie opony na skuterkach, wiec dokładnie tak jak mówisz, coś pomiędzy było by bardzo fajne.

 

Mam jak coś jedną sztukę Knarda 29x3.0 więc można się jakoś dogadać jak ktoś chce przymierzyć ;)

Dzięki, a skąd jesteś? Chętnie bym spróbował w ogóle jak to jest a nie jak ja sobie wyobrażam. Szkoda tylko że z tyłu mi nie wejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Jak myślicie co się stanie z właściwościami jezdnymi mojej Fargo jeśli załaduje z przodu 29+ z tylu 27+?

 

A czytałeś pierwsze wrażenia Gitarowego Ted'a?

 

Fargo, 2 x WTB Trailblazer 27.5 x 2.8″, Blunt 35, bezdętkowo i ciśnienia od 15 do 20psi.

 

Tutaj linkacz.

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać, że znacznie lepiej wygląda po całości. Sama rama mi się nie podobała - masywna jak czołg. Jednak na facie wygląda całkiem całkiem. Do tego szeroko korba, więc nie powinno być problemu z ocieraniem o poprzeczne rurki przy pedałowaniu. 

Fajnie też wykorzystana dodatkowa rurka na poprowadzenie linek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...