Skocz do zawartości

[stojak serwisowy] na zamówienie


RafalSBK

Rekomendowane odpowiedzi

Podwykonawca, który miał wytłoczyć kilka elementów niestety zrezygnował i będę musiał wymyślić troszkę inne rozwiązanie.

Poza tym gonią mnie terminy na różne roboty budowlane, a dokładnie to 10.03 mam ostatnia terminową robotę i do tego czasu wszystkie siły robocze skupiam na tych zleceniach.

 

Nie chcę przeciągać cierpliwości osób, którym zależy na czasie, więc od razu pisze że z powodu różnych utrudnień, ciężko mi w tym momencie określić dokładny termin kiedy stojaki będą gotowe.

 

 

 

A może coś takiego możesz zrobić ?? http://allegro.pl/tr...3969537029.html

O tym tez pomyślę, tyle że w wersji bez plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwykonawca, który miał wytłoczyć kilka elementów niestety zrezygnował i będę musiał wymyślić troszkę inne rozwiązanie.

Inne - w czym, znaczy na ile zmienia to projekt?

 

PS. U mnie gwaltu rety nie ma, ale od razu bedzie mi lzej, jak wiadomo, na co mozna czekac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt się nie zmieni, myślałem że pewne elementy uda się wytłoczyć na prasie, zaoszczędziło by to sporo czasu, zwłaszcza że robiła by to inna firma, a tak będę musiał je wycinać i wiercić ręcznie. 

Więc trzeba zrobić jakieś szablony i stelaże na piłę, wiertarkę, giętarkę, żeby osoba wykonujące dane elementy nie miała jak popełnić błędu (typu krzywe cięcie, czy otwór wywiercony w złym miejscu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Stojaczek fajny. Zabezpieczenie szczęk uchwytu to pikuś, myslę że każdy sam sobie to zrobi jak mu pasuje. Malowanie proszkowe.... hmm... może być, ale jak dla mnie to nie potrzebne koszty i robocizna. Dobra farba nałożona pistoletem w domowym użytkowaniu powinna długo wytrzymać.  Za nic nie łącz bez izolowania stali czarnej/ocynkowanej z nierdzewką. Wystepuje w tym  połączeniu różnica potencjałów elektrycznych i to powoduje korozje stali "rdzewnej" . Dobra izolacja to co najmnie gruba warstwa farby proszkowej, a najlepiej jakiś izolator guma , plastik itp. Nie potrzebne koszty i kłopoty z nierdzewką. A wykonanie całego stojaka z nierdzewki to już przegięcie z kosztami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...