Skocz do zawartości

[Białystok] Serwisy rowerowe: Olympic vs. Sprint


KamilUrban

Rekomendowane odpowiedzi

Bartkie, na yotube jest fajny

jak serwisować foxa, może zechcesz zrobić to sam bo szczerze mówiąc wygląda to banalnie no i zawsze parę groszy w kieszeni zostanie.

 

 

Szymon90 widziałem ten film wielokrotnie i powiem Tobie szczerze, że to co robic ten gośćjest rzeczywiscie proste. Jednak podejrzewam jak przyjdzie co do czego i zaczne to rozkrecać to narobie kaszany ;) Z tego filmu jedynie bez żadnego problemu to wypiłbym buteleczke piwa :icon_cool: Dzięki jednak za odzew i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze taniej będzie zabrać foxa ,kilka browarów i z kolegami z forum wspólnymi siłami zrobić serwis ;)

 

Jest to pomysł, tylko żebyśmy z tego wszystkiego amorka gdzieś nie zgubili po drodze :)

 

A tak poważnie to robiłeś serwis FOX'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2008 kupiłem rower w innym mieście i koniecznie chciałem mieć przegląd gwarancyjny a że w Białym Sprint to autoryzowany serwis GIANTa (przynajmniej w 2008 tak było) to zgłosiłem się do nich. Zaprowadziłem rower pokazałem co nie tak i co mi przeszkadza, i jak go odbierałem następnego dnia to nie dość, że zapłaciłem 60 zł za stempelek w książce to poza naoliwieniem łańcuch nic mi nie zrobili. luzy w piastach i niedokręcona korba, krzywo ustawione zaciski hamulców i już nie pamiętam co więcej pozostało. Ogólnie to dobrego wrażenia na mnie nie zrobili, plus za to, że przy mnie wszystkie usterki usunęli. Części mają sporo droższe niż na aledrogo.

Natomiast w Olimpiku sprzedawca nie wiedział co to adapter do przedniego hamulca z IS na PM. Co do reszty to się nie wypowiem, bo kupuję zazwyczaj drobne rzeczy typu linka i wszystko sam montuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Peletonu nie polecam,bo wiem że mają bardzo słaby serwis. Wbijali mi stery młotkiem itp.

Dla mnie najlepszy serwis w białym to sprint na sienkiewicza,a te 250zł to niestety w miare normalna cena :/. Serwisant ze sprintu pracuje aktualnie w Scotcie na Sukiennej i jakość przeniosła sie z pracownikiem :)

 

Uzasadnij że obecna jakość jest inna od poprzedniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według mnie nie ma lepszego serwisu od domowego.;)

Sprint odradzam z własnego doświadczenia - ceny z kosmosu i obsługa która jak napisał Michauuu traktuje poważnie tylko osoby mające pięciocyfrowy budżet na rower...(nie liczyłem cyfr po przecinku:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sprincie placi sie za obsluge kupujac czesci po prostu w cenach katalogowych. Oczywiscie sa rabaty(3 poziomy), ale to zalezy od wydanej kasy :) suma sumarum doszedlem do wniosku, ze nie wychodzi tak zle, szczegolnie, ze rower odbiera sie jakby z fabryki wyjechal :) A i w ogole raczej dobry kontakt mam z tymi ludzmi, i w sumie na maratonach tez sie spotykamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najlepiej samemu zrobić. :P

Autor tematu opisał bardzo obszernie temat więc nie wiem po co pytasz o to samo po raz kolejny...

 

 

Bo od tamtego czasu pojawiło się kilka nowych miejsc z serwisami rowerowymi....

 

Ten MobilnySerwisRowerowy ma jakąś stronę internetową????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znalazłem. Myślałem,ze maja swoją stronkę tez. Ale dziękuje.

 

Swoją stronkę też ma! Znalazłem ją na Bialystokonline przeglądając "sport".

 

Tzn znalazłem serwis Milsport i tam przygotowywałem rowery a w praniu wyszło że Milsport to właśnie Mobilny Serwis Rowerowy.

Swoją drogą można było poinformować na Fanpaigu że przenoszą się na Milsport.

 

Stronkę masz tutaj : www.milsport.pl

 

A co do jakości to moje wrażenie pozytywne - rowerki pożądnie przygotowane, nasmarowane, wyregulowane i czyste. Zostawiają potwierdzenie przyjęcia roweru na którym jest dużo danych więc nie ma obawy że to oszuści.

 

Mam nadzieję że pomogłem dzieląc się swoimi spostrzeżeniami :)

Pozdrawiam RoweRt!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...