Skocz do zawartości

[Sosnowiec] Pobudka,Sosnowiec sie budzi ze snu. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiem, że trochę późno, ale może ma ktoś jutro na jakąś dłuższą wycieczkę o ile nie będzie padać. Planuje start między 9 a 10 i powrót max 15-16. Trasa dowolna w okolicach 80-100-120 km, zależy ja się będzie jechało i jaka będzie pogoda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie ruszam z Sosnowca w kierunku Pogorii przez prawdopodobnie Będzin, Łagiszę itd.. jak ktoś ma ochotę dołączyć to dzwońcie i ustawimy się gdzeiś na trasie 509135611 pozdro, Mleczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich niezoriętowanych w temacie, dzisiaj o 20.30 ruszamy z Sosnowca (zbiórka USC Park Schoeana)   na wieczorną przejażdzkę po dzikich lasach Pogorii IV hehhehehehe; P w planie takie właśnie kółeczko wokół czwóreczki :), wszystkich zainteresowanych wspólnym pedałowaniem zapraszamy, kontakt do nas macie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników 2 kółek z Sosnowca i okolic :thumbsup:  Dziś wskoczyłem na to forum i widzę, że coś się tu dzieje.

Mam nadzieje,że uda mi się skoczyć z wami kiedyś na wspólne rowerowanie.  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników 2 kółek z Sosnowca i okolic :thumbsup:  Dziś wskoczyłem na to forum i widzę, że coś się tu dzieje.

Mam nadzieje,że uda mi się skoczyć z wami kiedyś na wspólne rowerowanie.  Pozdrawiam

 

 

Witamy i zapraszamy na wspólne kręcenie :). Z jakiej części Sc jesteś?

Pozdrawiam Mleczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesto bede smigal na trasie Katowice - Sosnowiec . Jaka najlepsza trase polecacie? Nie najlduzsza, z nie duzym natezeniem ruchu itp. na razie to po kilku probach wydaje sie najlepsza taka: Od Katowic chorzowska - kolo SIlesi (sciazka rowerowa) do rozdzienskiego, tam wzdluz trasy (dziurawymi chodnikami, glosno) . Pozniej skrzyzowanie  w lewo przez oczyszczalnie sciekow (znacznie lepsza droga), przez milowice no i juz praktycznie jestem. Mam nadzieje ze wyjasnilem wam na tyle, ze kojarzycie trase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesto bede smigal na trasie Katowice - Sosnowiec . Jaka najlepsza trase polecacie? Nie najlduzsza, z nie duzym natezeniem ruchu itp. na razie to po kilku probach wydaje sie najlepsza taka: Od Katowic chorzowska - kolo SIlesi (sciazka rowerowa) do rozdzienskiego, tam wzdluz trasy (dziurawymi chodnikami, glosno) . Pozniej skrzyzowanie  w lewo przez oczyszczalnie sciekow (znacznie lepsza droga), przez milowice no i juz praktycznie jestem. Mam nadzieje ze wyjasnilem wam na tyle, ze kojarzycie trase.

 

 

Ja jeżdżę na rowerku z Sosnowca do Katowic koło stawików, a potem przez Szopienice tak jak tramwaj 15:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to moze byc dobra alternatywa. Mozesz mi to dokladniej wytlumaczyc?

hehehe no tak.. dokładniej wytłumaczyć  hmmm.. w moim przypadku to może nie być takie łatwe, a przynajmniej nie wiem czy gdybym zaczęła tłumaczyć Ci drogę to czy zdołałbyś to zrozumieć. Jak chcesz to możemy kiedyś umówić się w centrum Katowic i organoleptycznie pokażę Ci trasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...