Skocz do zawartości

[Wycieczki] Wrocław zgłoś się. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dlaczego tutaj taka padaka? ja się pytam! :) Czyżby polanegri miała rację?? :)

A jak tam, śmiga ktoś czasem moimi starymi trasami?? Chodzi mi głównie o Wilczyn, Trzebnicę, Oborniki, Kuraszków...

Stęskniłem się troszkę za tymi szlakami :( i się zastanawiam czy ktoś może czasem przetrze tereny na północ od WRO.

Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

śma:) napisz panie Zabiel skąd będziesz śmigał, jakie traski chcesz zrobić, jaki przewidywany czas, ile km no i jakie tempo. Ja generalnie wieczorami jak coś na 1h też wyłażę:) tak się po pracy odstresować, na łikendy czasem na dłużej. do zoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śma:) napisz panie Zabiel skąd będziesz śmigał, jakie traski chcesz zrobić, jaki przewidywany czas, ile km no i jakie tempo. Ja generalnie wieczorami jak coś na 1h też wyłażę :) tak się po pracy odstresować, na łikendy czasem na dłużej. do zoba!

 

 

odpowiadam :)

 

w tym roku mieszkam sobie na jedności narodowej - więc start z "centrum" (co nie znaczy, że nie dojadę ewentualnie w inne miejsce zbiórki). jeżeli chodzi o trasy to interesują mnie przede wszystkim bezdroża, asfalt uznaję tylko na dojazdy. km myślę, że na tą część przygotowań do sezonu dam radę trzasnąć 30-4o :) tempo rozsądne, ale nie za szybko - średnia 19-20 mi starczy. co do czasu, to zależy od dnia - na dłużej będę mógł wychodzić od czwartku do niedzieli ( mniej więcej od około godziny 11-11.30 będę już po pracy i mogę się bujać tak ze 3 czy 4 godzinki, w sobotę i niedzielę od samego rana jestem wolny) W sumie to poniedziałek jednak odpada, wtorek i środa raczej samotnie i szybko przed zajęciami, ale druga część tygodnia może być wspólna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to piknie,chyba "rurki" poskładam i zobaczę jak to z koła wygląda.

Ps .Co Ty chesz od tych opon,dobre są , pamiętasz co Olo pod Beczką na singlu mówił,a co potem było.. :wallbash:

PS. 2, U mnie dwie leżą prawie nówki, i czekają na ...sam nie wiem na co :002:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fulla poka a nie o jakiś rurkach będziesz pitolł

ciszaaa....bo sie wyda :whistling: .. a tak na poważnie , to już sam nie wiem,składać /kupować gotowca(mam juz coś na oku)tylko lekko budżeta przekracza,a nikt nie chce HT kupić :wallbash: ,ale do wiosny chyba dam rade i uderzymy gdzieś testować.

Ps.mi wróble doniosły,że Ty też coś kombinujesz :027:

Ps.2 do soboty nie dam rady rurek poskładać, z czasem lipa,muszę na FS zarabiać :rolleyes: ale jak się coś zluzuje to chętnie pociagnę się za Tobą :icon_cool:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...