Skocz do zawartości

[kupię/sprzedam] ogłoszenia. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kierownica szosowa Ritchey WCS 44 42, pod 26.0 i 31.8, nowki magazynowe i demontaż. 79-129/szt. Tak samo deda zero 100 42 i 3T Rotundo Pro 40. Blat 46 pod bcd 110 39zl. Buty time carbon 43-45, 189zl. Szytka Ultremo HT prawie nowa, 169zl

Opony continental zwijane 149, bontrager tak samo, 25+23c.

 

http://www.aukcjoner.pl/gallery/024678088-.html#I1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Bycze rogi Profile Design Wingbar z klamka Golfinger.

 

30474708580_ba10f0730f_b.jpg

 

Korki do kiery, jakis kawałek nieuzywanej, czerwonej owiji jak by komus było potrzebne. Dołoże mostek na klin, czarny, bodajze 110mm, na którym tak kiera oryginalnie była powieszona.

 

200 PLN z wysyłką.

 

Mozliwy odbiór osobisty w Trójmiescie 2-5 stycznia.

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, poszukuje ostre koło / single speeda na dojazdy do pracy. Najlepiej jak najtaniej, może być frame set no name. Po prostu najważniejsze, żeby był niedrogi, w dobrym stanie. najlepiej z Podkarpacia, ewentualnie Kraków albo woj. Lubelskie. Mój wzrost 186 cm. Jakby ktoś coś miał ciekawego to proszę o oferty na e-mail dkrotysz@ymail.com lub tel: 538102436 

 

Pozdrawiam, Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

nie wiem czy poprawnie wszystko zrobiłem, ale to się pewnie za chwilę okaże. Swego czasu zmontowałem taki wehikuł:

 

https://naforum.zapodaj.net/e21cb9c3a1c0.jpg.html

 

Przejechałem na nim z 10 km i tyle było zabawy. Oprócz tego mam kilka innych rowerów, więc ten okazał się zbytkiem. Ma sporo nowych części: koła, kierownica, klamka hamulca, rogi, sztyca, suport, łańcuch, siodło. Rama to Romet Sport pomalowany proszkowo. Korbę Campaniolo wrzuciłem z mniejszym blatem. Haki nie są przespawane więc jest szansa powrotu do wersji fabrycznej. Gdyby ktoś był zainteresowany to mogę podesłać więcej fotek, ewentualnie bardziej szczegółowo opisać rower. Teraz cena. Prawdę mówiąc to najchętniej bym go zamienił na jakiegoś zabytkowego holendra. Najlepiej na cięgłach. Tak więc wycena pozostaje tematem otwartym do dogadania przy konkretnych propozycjach. Rowerek jest w Trójmieście i raczej nie ma szansy na wysyłkę.

 

Pozdrawiam

 

Jacek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...