Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta... Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Plompuje ktoś Gatorskiny powyżej 10 bar? Bo znalazłem że zwijane ultrasy mają do ~8.2, a poprzednie inne continentale chyba m.in. przez przepompowanie wykończyłem (ew. były na skraju zanim guza nie złapały). Ciekawi mnie jak to wytrzymują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Przecie to Szpec... Choćbyś go wytarzał w złocie i diamentach nic mu już nie pomoże ;)

 

A już na pewno nie ma sensu krzywdzić relatywnie przyjemnie (jak na Szpeca ofkors) wyglądającego roweru giętą kierą i jakimiś paściacko wyglądajacymi platformami z paskiem  :sick:  :yucky:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nic nie zamienię SPD na strapy to raz. A dwa to tylko baranek czy to tradycyjny czy compact ale baranek.

Co do speca da jeszcze rade trochę gram zrzucić ale póki co jest ogień :)

Jeszcze kilka fotek :))07a57e6b1960edab123caf577fdc4d48.jpg795d85c02991a0ceb298c28779fdf12a.jpg

 

Musze dorwać jakiegoś fotografa i dobre otoczenie bo pole to chyba nie pasuje trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garloc masz racje. Sram również zaleca rozcięciem do tyłu. Za pierwszym razem było git. Później czyściłem napęd i mi to umknęło. W rowerze zmieniłem mostek na speca pro set 110 z większym kątem ( nie chce póki co skracać rury sterowej ) oraz siodło na speca chicane team 155 mm - nawet przyjemna kanapa. Fotki jak da rade wrzucę wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja sadze, ze co najmniej 2 (tak pamietam z fizyki z czasow jak jeszcze dinozaury chodzily po ziemi)  ale kto by tam wnikal :) kazdy sobie wpina swoja spinke jak mu sie podoba w koncu to on zaliczy glebe lub zgubi lancuch jak cos sie rozepnie :D wiec jego sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...