Skocz do zawartości

[budowa] Ostrego Koła - rady i porady. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Taka rada co do trawienia anody z obręczy, nie trzeba basenu. Wykopać pierścień o średnicy podobnej do obręczy, do tego folia i już jest git naczynie. I tak trzeba robić na dworze bo opary są masakryczne.

 

geniusz :o

 

Kop dziurę pod blokiem w temperaturze zbliżonej do zera, idź do sklepu budowlanego po folię i zmarnuj całe opakowanie kreta. Rewelacyjny pomysł. Do tego kreta powinno się rozcieńczać w gorącej wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie może i lamerskie pytanie ale nie mogę się doszukać w internecie info.

Ile ważą przeciętny komplet 32 szprych? Takich zwyczajnych niecieniowanych nierdzewek.

Bo tak się zastanawiam czy waga 255 gram dla 32 szprych to dużo czy też nie.

 

używane 32 szprychy 2mm , ordynarne 294 mm ok 228g wyliczyłem ważąc 27 szprych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geniusz :o

 

Kop dziurę pod blokiem w temperaturze zbliżonej do zera, idź do sklepu budowlanego po folię i zmarnuj całe opakowanie kreta. Rewelacyjny pomysł. Do tego kreta powinno się rozcieńczać w gorącej wodzie.

Przecież obręcz ma ze 2 może 3cm szerokości to nawet patykiem można wygrzebać w ziemi. Worek na śmieci przeciąć na pół i gitara. Czyśćiłem w ten sposób obręcz od motocykla ze rdzy. Elektrolit właśnie na bazie kreta prostownik kawał żelazstwa na zmarnowanie i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci pomogę. Ja miałem go brać, ale dla mnie za ciężki-teraz mam lżejszy, a chciałbym jak już zmieniać, to na coś jeszcze lżejszego, nawet kosztem tego kąta, więc sobie odpuściłem. Aukcja już się skończyła, więc cena ok. 100zł wchodziła w grę ;)http://allegro.pl/mostek-kcnc-arrow-110-mm-17-stopni-31-8-mm-i2752162929.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci pomogę. Ja miałem go brać, ale dla mnie za ciężki-teraz mam lżejszy, a chciałbym jak już zmieniać, to na coś jeszcze lżejszego, nawet kosztem tego kąta, więc sobie odpuściłem. Aukcja już się skończyła, więc cena ok. 100zł wchodziła w grę ;)Mostek KCNC Arrow 110 mm 17 stopni 31,8 mm (2752162929) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

@grzegosz: dzięki, ale poszukuję koniecznie czarnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo idac twoim tropem to 33,(3)% a nie 25%...

Ale... promien podnosimy do kwadratu, czego nie nauczyli...

ale... szprychy nie sa cieniowane po calosci, przy nyplu i piascie maja 2mm...

ale... kazda szprycha jest cieniowana w inny sposob, np sapim schodzi na 1,5mm od razu przy nyplu, a dt ma bardzo lagodne to przejscie...

 

Prosze Cie, przestan zgadywac i pisac bzdury jak nie masz o czyms pojecia, pozniej czytaja te bzdury i szerza dalej głupote!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo idac twoim tropem to 33,(3)% a nie 25%...

Ale... promien podnosimy do kwadratu, czego nie nauczyli...

ale... szprychy nie sa cieniowane po calosci, przy nyplu i piascie maja 2mm...

ale... kazda szprycha jest cieniowana w inny sposob, np sapim schodzi na 1,5mm od razu przy nyplu, a dt ma bardzo lagodne to przejscie...

 

Prosze Cie, przestan zgadywac i pisac bzdury jak nie masz o czyms pojecia, pozniej czytaja te bzdury i szerza dalej głupote!

 

 

:)

 

genialne.

 

 

dobrze (tule uszy) nie bede zgadywal... aaa chyba, ze wszyscy troche zgadujemy.

 

nie masz powazniejszych problemow? gosc pytal o 'mniej wiecej' wage, wiec (matematycznie niedokladnie to przyznaje) udzielilem 'mniej wiecej' odpowiedzi - ale dopiero 'doliczanie' bylo mniej wiecej bo wage orginalnie podalem prawdziwych szprych.

 

warte to bylo calego wywodu? ah, pewnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie lubie szerzyc bzdur i głupoty

Na tyle to sam autor by sobie mógl pozgadywac

 

 

przyznam, ze sie zagubilem w tym wywodzie. wydawalo mi sie, ze o szprychy chodzilo i 'zaokraglenie matematyczne'?

 

mozesz rozwinac jak sie sie ma do 'bzdur i glupoty'?

 

 

w ktorej kategorii sam sie miescisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...