Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to sprzęt, którym można się chwalić, ale po lesie miejskim jeździ się całkiem przyjemnie, szczególnie po przesiadce z typowego ''makrokesza''. Pierwszą rzeczą, którą mam zamiar zmienić, będzie amortyzator, ale to raczej plan na daleką przyszłość :P

 

4DNdhNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Charge Cooker 0.  Średnia kiszka w plusie, singlu, sztywności i stali. Się zakochałem się.  :icon_redface:

 

IMAGE_509.jpeg

 

IMAGE_510.jpeg

 

IMAGE_511.jpeg

 

 

Po przesiadce z wyprawowego Longitude 29+ miałem nadzieję na sprzęt bardziej agresywny, skory do rzucania w zakręty i generalnie nieco bardziej narowisty niż potulna longienkowa krowa. Nie zawiodłem się ani trochę, tylny trójkąt oraz górurka krótsze niż w poprzednim szaraku sprawiają że podrywanie go do lotu jest dziecinnie łatwe choć nieco ostrzejsze kąty każą mieć się na baczności. Rama jest dosyć sztywna, choć nadal bardzo komfortowa, sądzę że wpływ na to mają nieprofilowane pióra górne. Niestety opony to jakaś pomyłka, ja się z nimi nie dogaduję - bawiłem się ciśnieniami i nie mogę znaleźć złotego środeczka, nie wspominając iż nie lubię opon w których balon jest szerszy od bieżnika. Pomyłka szpiega. Na szczęście w drodze ku poprawie lecą Fat B Nimble oraz Nobby Nic. 

 

Poniżej foty przedstawiające ilość zapasu między kauczukiem a stalą oraz ilość miejsca pomiędzy zębatką 34T a piórami w najtylniejszym ustawieniu EBB.

 

IMAGE_513.jpeg

 

IMAGE_514.jpeg

 

IMAGE_516.jpeg

 

IMAGE_518.jpeg

 

 

Spieszę donieść iż miejsca na gumę 29+ w widle jest wystarczająco(Surly Knard na Ryde Trace Enduro)

 

IMAGE_538.jpeg

 

79+

 

IMAGE_539.jpeg

 

 

Mega sprzęt, choć w opcji 79+ nie pojeżdżony jeszcze, rozkręcam się nadal w opcji symetrycznych kół...

 

IMAGE_544.jpeg

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, a się obaczy jak sezon obrodzi w kilometry...póki co niewiele tego i na wiele więcej sie nie zanosi.

 

A rozmiar Cookie to Lardżyk. W różnokołowym zaraz wrzucę porównanie kół 29" i B+ w tej ramie...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...