Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, 2 dobre łyżki i zdjęcie/założenie opony to moment :)

 

No po tym jak jakieś no name połamałem, to mam teraz Park Tool'a i silne są, ale to już przegięcie jaką siłę trzeba użyć żeby w ogóle tą oponę łyżka podważyć do góry...

A trochę już opon w życiu ściągałem i zakładałem.

 

Panowie... żółte łyżki Pedros i masz spokój ;) Dożywotnia gwarancja - jeśli się złamią, to dostajesz nowe bez gadania ;)

 

A to mój nowy nabytek ;) Dosłownie 60 min temu sprowadziłem go do domu ;) Pierwsze testy w weekend ;)

 

Na razie tak jak fabryka dała ale czekają go jeszcze zmiany... ale to na wiosnę ;)

 

GT Helion Expert 2016 :D

 

cYF9CM0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy :thumbsup:  , zastanawia mnie tylko jedno.

Jak ten damper będzie dogadywał się z błotem z koła.

Takie same rozterki miałem u siebie bo też damper w takim miejscu ze szkoda gadać ale w praktyce jest nie najgorzej.

 

Ja bym tam dał jakiś mini błotniczek z Decathlona ;)

Edytowane przez Roonin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie historia i nazwisko.  

Zdaję sobie sprawę z historii marki i jakości jaką prezentuje jednak dalej uważam że rower ten nie jest wart 12 tysięcy polskich złotych. Za taką kasę można już kupić bezkompromisową maszynę na osprzęcie z roku 2016 a tutaj osprzęt SLX. I stary jak świat haczyk na klienta czyli przerzutka XT z tyłu i manetki SLX. Taki producent powinien wiedzieć że lepiej wrzucić lepsze manetki niż przerzutki. Zdaje sobie również że wrzucili tam jakiś super patent na zawieszenie jednak dalej uważam że za tą kwotę mogli się bardziej postarać. Jednocześnie nie zmienia to stanu rzeczy że rowerek fajny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypożycz któregoś GT i pojeździj, to będziesz wiedział dlaczego

A powiem Ci szczerze że rozważałem niedawno taką przygodę z GT :) Kolega był kiedyś tam testować nową kolekcję i bardzo sobie chwalił to zawieszenie szczególnie pod górę bo podobno nie buja. Jednak dalej uważam że firma GT przesadziła z ceną jak za rower tej klasy ; ) Koniec OT bo się mody zaraz zdenerwują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny.... ale wersja żelazna eccentrica jakoś bardziej mi podchodzi ;-) Ciekaw jestem jak wypadnie w porównaniu z 29 ;-) bez plusa. Jako ęduro-wariatowi pewnie bardziej podpasi 27,5+. http://magazynbike.pl/artykul-rozmiary-plus.htm  dość ciekawy artykół.... ciekawi mnie wooyek twoje zdanie w tym temacie po przesiadce z karakoram 29.... Będę śledził twojego bloga i odniesienie do wielkiego koła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...