Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oto i on Reign 27.5 1.5 LTD.

Obecnie tylko krótki przejazd ale z przytupem.

 

Damper moim zdaniem znacznie żwawższy niż ubiegłoroczny Monarch bez +.

Napęd 1x11 jak na razie będzie mi brakowało prędkości po płaskich odcinkach. Podjazdy przede mną.

 

Do założenia zostały pedały i walczę z myślami czy platformy Saint czy sprawdzone w boju Mallety.

43820dcb5a8d9d9bmed.jpg

a99851248ea441dcmed.jpg

 

I uprzedzam pytanie które pojawi się po drugim zdjęciu.

Rower nie jest na kołach 24" a ja nie mam 2,30 wzrostu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i on Reign 27.5 1.5 LTD.

Obecnie tylko krótki przejazd ale z przytupem.

 

Damper moim zdaniem znacznie żwawższy niż ubiegłoroczny Monarch bez +.

Napęd 1x11 jak na razie będzie mi brakowało prędkości po płaskich odcinkach. Podjazdy przede mną.

 

Do założenia zostały pedała i walczę z myślami czy platformy Saint czy sprawdzone w boju Mallety.

43820dcb5a8d9d9bmed.jpg

 

a99851248ea441dcmed.jpg

 

I uprzedzam pytanie które pojawi się po drugim zdjęciu.

Rower nie jest na kołach 24" a ja nie mam 2,30 wzrostu :).

Zeszłoroczny Reign był zły, czy poprostu napaliłeś się na nowy napęd shimano? Ale żeby z tego powodu zmieniać rower?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie interpretacja jest dość prosta. Zapewne większy rabat niż ja "szary Kowalski". Co za tym idzie przy odsprzedaży strata pewnie minimalna lub żadna albo i na + :whistling: Wiesz gdzie ja kupowałem i tutaj też "stary" poszedł do ludzi a jest nowa "pomarańczka" za takich samych powodów no i ten napęd jak wspomniałem zrobił swoje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dużo by zmieniła wymiana na 34T. Wg mnie dalej byłoby za miękko na długich prostych. Sam myślałem o 1x11, ale jednak za bardzo obcina twarde przełozenia. 2x11 z tą nową przednią przerzutką (o ile da się poprowadzić pancerz bokiem) to super opcja. Nie widze sensu ograniczać się do chwilowej mody :)

Edytowane przez Lumperator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jednym z nie wielu na forum z Cubem :) kilka zmian nastapilo od momentu zakupu.

Wymiana tarcz na Shimano IceTech 203mm przod i 180mm na tyle oraz przejscie na 1x10 z 34t na przodzie. W miedzy czasie tylnie kolo odmowilo posluszenstwa a dokladnie free hub wiec oddane do sklepu lecz i po naprawie dlugo nie wytrzymalo wiec przyszly nowe kola Superstar Tactic Tesla Evo AM i odrazu przejscie na tubless. W najbliszym czasie montaz tokenow w pike oraz wymiana lozysk na tyle :( niestety angielska pogoda ich nie oszczedza.

20151010_143855_zpsvrrdop0s.jpg

Edytowane przez LukLagun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...