Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Łoż k&%$@, wyszło Marcin po prostu genialnie. Projekt z tym Giantem aż do bólu zrealizowany idealnie. I powie mi ktoś aby nie składać pod siebie konkretnej maszyny tylko gotowca kupić. Jeszcze trochę czasu jak zejdzie z gór śnieg i można ruszać.

 

Co do wagi to zostało wyjaśnione gdzie ten rower ma być użytkowany a nikt przy zdrowych zmysłach wtedy nie składa kół "ala wydmuszka".

Edytowane przez beskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/6264-mondraker-podium-pro-sl/

Zamieniłem kółka i kierę i wyszło takie coś :) Piasty pięknie brzęczą - dzwonka nie trzeba ;)
Wagowo wyszło niecałe 400gr ciężej niż na 26tkach Można to śmiało zrzucić na sztycy , kierownicy i siodle ale jakoś mi się już nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Piękna bestia! Dziś gdyby miał mamonę na wymianę mojego stumpa26 na 99% poszedłbym w ten model.
Czekam na foto z terenu. 

Nie chciałbym wyjść na starego nudziarza ale miło by było gdyby w tym wątku pojawiały się rowery (podobnie jak w Galerii 29) w terenie.
Jest odpowiedni wątek dotyczący meblościanek z rowerem w tle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czekam na foto z terenu.  Nie chciałbym wyjść na starego nudziarza ale miło by było gdyby w tym wątku pojawiały się rowery (podobnie jak w Galerii 29) w terenie. Jest odpowiedni wątek dotyczący meblościanek z rowerem w tle

 

Postaram się wrzucić również z pleneru.  W chwili obecnej czekam na paczkę z platformami.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsze testy w terenie, nie Beskidy, ale momentami namiastka była. Nie wiem czy to zasługa geometrii, szerokiej felgi, braku dętki czy dobrej opony, ale jestem zachwycony jak ten rower skręca i trzyma się podłoża. Na zjazdach jest mega stabilnie, muszę na nowo ustalić bezpieczne granice bo z początku łatwo będzie je przekroczyć :)

 

Mega pozytywny dzień pomimo, że dwa razy grad nas złapał, było zimno i pod koniec brakło mi sił :)

 

PS: Sorry za brak ostrości, ale fota robiona tosterem bez okularów ;)

 

11080000_1021000997929101_37405389892760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canyon bardzo piękny i super poskładany. Jedna z 2/3 firm, która ofertą kasuje rynek. Zazdroszczę tłumika Cane Creek.

 

No Marcin rama to podstawowy powód. Na starej ramie było pewnie z 71* na główce a tu masz chyba bliżej 69*. Baza kół chyba też ciut większa, główka ramy też krótsza, .... do tego ciut większe koło i musi być efekt.

Edytowane przez beskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę z moim silverbackiem. Pierwsza stówka już pękła. Świetnie mi się jeździ. Po przesiadce z cube analoga 26 jest kolosalna różnica. Agresywniejsza geometria, lepszy osprzęt... I chyba muszę uważać, bo na zjazdach czuje się zbyt pewnie.

 

 

f0818e597f0a864f9b70f978b8bc2afb.jpg

Edytowane przez Hunatylla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...