Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli rower oczo######ny  ;)  ale nie do końca jesteś z niego zadowolony ...

 

@Rulez a gdzie ja niby napisałem, że jestem niezadowolony w jakikolwiek sposób?

 

Jestem z niego bardzo zadowolony... ale chcę coś na karbonie albo Litevilla, który jest jedynym alu na którym mógłbym tego zmienić. Będzie trochę lżej ale zmiana głównie podyktowana czystą próżnością, tak po prostu bo tamte mi się jeszcze bardziej podobają ale pierw chciałem spróbować średniego koła w czymś tańszym. Meta świetnie podjeżdża, jeszcze lepiej zjeżdża. Jedyne co mi tutaj nie pasuje to brak możliwości włożenia sprężynowego dampera ale można to pominąć i pewnie zostanie ona u mnie do końca przyszłego sezonu.

Edytowane przez DAMIAN24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna rama nie jest idealna ;) w terenie jakim jeżdżę nie brakuje mi tego ale jak opisuje swój sprzęt to nie wychodzę z założenia, że jest idealny tylko potrafię przyznać jakie ma wady(nie lubię oszukiwać siebie i innych ;) ), a każda konstrukcja ma jakieś wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower jeździ głównie w ciężkim/bardzo ciężkim terenie tam gdzie 650b sprawdza się znakomicie.

Kilka fotek wrzucam z zawodów bo na tripach żal tracić na to czas. Swoją drogą jeszcze na dość starym setupie.

 

p4pb10820488.jpg

 

p4pb10822280.jpg

 

p4pb10792361.jpg

Edytowane przez DAMIAN24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower jeździ głównie w ciężkim/bardzo ciężkim terenie tam gdzie 650b sprawdza się znakomicie.

Kilka fotek wrzucam z zawodów bo na tripach żal tracić na to czas. Swoją drogą jeszcze na dość starym setupie.

 

p4pb10820488.jpg

 

p4pb10822280.jpg

 

p4pb10792361.jpg

Ostatnia ścianka całkiem przyjemna  :) Ja dopiero zaczynam taką troszkę ostrzejszą przygodę trail /enduro.

Co to za zawody ?  Sam się zastanawiam czy w przyszłości nie zmienić mojego Gianta Tranca 2 650b na mete. Jednak gdzieś mam obawy przed wytrzymałością gianta, mimo perfekcyjnych wlasciwosci jezdnych i zawieszenia.

Edytowane przez dofik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody na Ślęży, EMTB http://emtb.pl/zawody/ . Tranca 650b bym za szybko nie zmieniał, bardzo fajna maszynka. Sam miałem kiedyś Reigna z 2008 roku i spokojnie przyjmował dropy po 4m wysokości, a hopy po naście metrów też latał, Gianty fajne są bo lekkie i dobrze zaprojektowane właśnie pod kątem wytrzymałości.

Edytowane przez DAMIAN24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewiór ile waży rama z damperem i w jakim rozmiarze?

 

Nie znam precyzyjnej wagi, ważyłem z osią, reverbem, manetką reverba, tłumikiem i manetką foxa z kablem, zaciskiem sztycy i suportem. Po odjęciu wag poszczególnych komponentów (kilka sam ważyłem, reszta z fotek na wadzę) wyszło 2358g rama, 250g tłumik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniala maszyna, kolorystyka jest taka jaka powinna byc, wszystko na swoim miejscu. Ladna rama pod względem kształtów. Sam nie mam swojego 650b bo jeszcze jestem trochę za niski ale za rok czy 2 wlasnie chce celować w shockblazea czy northtrca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem ramy giant xtc 27.5 w rozmiarze M. Ramka z zaciskiem, biezniami i oslona (zamontowana fabrycznie gumowa- zdziwienie) wazy 1550g. W realu swietnie sie prezentuje, wielki plus dla gianta z powodu dania wszystkich niezbdnych akcesorii m.in. osi w 2 standarach dt swiss i sterow. Fox juz zamowiony, kola jeszcze nie, ale licze, ze do polowy sierpnia sie przejade na srednim rozmiarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz zostal zrobiony pierwszy UPGRADE :D pedałki musialy zostac zmienione na cos szereszego ;)

 

Aha i jeszcze dwa zdania: 1 Rower jest czerwony czyli wytrzymały 2 czarny tez jest czyli oczywiscie jest szybki :D:D

 

waga roweru 12,4 :D

post-177202-0-80499700-1405515602_thumb.jpg

Edytowane przez and482
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem ramy giant xtc 27.5 w rozmiarze M. Ramka z zaciskiem, biezniami i oslona (zamontowana fabrycznie gumowa- zdziwienie) wazy 1550g. W realu swietnie sie prezentuje, wielki plus dla gianta z powodu dania wszystkich niezbdnych akcesorii m.in. osi w 2 standarach dt swiss i sterow. Fox juz zamowiony, kola jeszcze nie, ale licze, ze do polowy sierpnia sie przejade na srednim rozmiarze :)

Kupiłeś cały rower czy samą ramę? Przymierzalem sie ale kupno całego roweru nie było mi po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...