Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

zgodnie z założeniem że łatwiej skontrolować uślizg tyłu niż przodu :) + tylne koło zawsze większe opory stawia, więc mniejsze klocki/szybsza opona zawsze na tył

 

Ile szkół, tyle opinii.

WTB które robi dany model opony na przód i tył z różną wielkością bieżnika. Zawsze tył jest z większym jako napędowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś ode mnie. KTM Ultra Race budowany od gołej ramy pod XC. Wyposażenie jakie jest takie jest, bez szału. Dużo SLX-a, troszkę Crank Bros i PRO. Widły i koła od DT. Jak dla mnie bardzo przyjemny i lekki sprzęcik, Thunder Burty świetnie trzymają się podłoża i w zasadzie nie ma problemów w żadnym terenie, do czasu aż nie wpakuję się w większe błotko. :)

post-195270-0-76404700-1459626072_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile szkół, tyle opinii.

WTB które robi dany model opony na przód i tył z różną wielkością bieżnika. Zawsze tył jest z większym jako napędowa.

 

Jeśli chodzi Ci o Velociraptor'a (innej opony WTB dedykowanej przód/tył nie znam) to nie można mówić o różnej wielkości bieżnika, tylko o całkiem innym układzie klocków. sama wielkość jest podobna.

Edytowane przez PeGie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy w tym sezonie wypad i test nowego epixona ;)

 

https://zapodaj.net/4078d65ce35f7.jpg.html

 

https://zapodaj.net/dacaef46d85b0.jpg.html

 

Ps. nie potrafię wkleić bezpośrednio fotki na forum.

 

Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum.

 

Edytowane przez adamsanders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rumak pasł się w weekend w Kampinosie :)

 

Od ostatniego razu doszedł Monarch RC3 Plus. Kolana nie wytrzymały i powrót do 2x10. Oprócz tego dla urozmaicenia kilka pancerzy białych i czerwonych. Zmianie uległy też oponki, teraz są Ikon'y 3c Exo MaxxSpeed TR 2.30 w setupie bez dętek i zamleczkowane Trezado.

 

13f4c6b9cd40e057.jpg

Edytowane przez PeGie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rower dostał nowe koła, w przyszłym tygodniu przesiadka z firmowych Giant na DT 350 + felgi DT 442, oczywiście wszystko zalane mlekiem, opony RR zostają 

17700591.jpg?1460205093


witam,

 

poniżej rower mojej żony, również 27,5.

Rower ma trzy lata , bieżącej wiosny przeszedł gruntowną przebudowę. Ze starego roweru została rama , kierownica i hak przerzutki.

Wszystko pozostałe nowe : Deore , Deore SLX i XT , z przodu powietrzny RS. Reszta widoczna na zdjęciach

 

Mam to szczęście , że razem z żoną  dzielimy przjemnośc z jazdy rowerem.

 

Panowie i Panie , jak Wasze drugie połówki również mają rowery zachęcam do pokazania.

 

17701631.jpg?146021176317701626.jpg?1460211763

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :-)

 

Te ESI to kolor Blue. W domowym świetle wyglądaja na ciemniejsze, ale nie jest to kolor fioletu. Patrząc na Twojego Gianta i te niebieski wstawki możesz pomysleć o kolorze Aqua, ale może wtedy rzucać się bardziej w oczy  :woot:

 

Ramę planuje Alu. Coś do ok. 1000 zł. Jak na razie zastanawiam się nad Accent Peak i Author Egoist. Tu jest mój temat odnosnie zmiany ramy.

 

Pozdrowionka :-)

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...