Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Mondrakery mają w sobie coś szczególnego :)

 

Oj tak. Szkoda, że Podium nie występuje na kołach 27,5 bo pewnie bym i jego wziął dla tego wyglądu, który się kocha albo nienawidzi :icon_wink:

Edytowane przez krris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@zgucior,

 

Widziałem - świetny jest ten Twój "garbus" :D

Jednakże ja chciałem kupić coś na karbonie na ten sezon więc składanie raczej nie wchodziło w grę. No i przy moim wzroście też nie miałem zbyt wielkiego pola manewru (29er raczej nie wchodził w grę) :icon_wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do mnie ostatnio trafił Silverback Syncra 2 650B. Miał być Slade 1 ale po różnych problemach zaproponowano mi ten model i zdecydowałem się dopłacić nieco, dzięki czemu zamiast aluminiowego Slade'a, jest karbonowa Syncra. Na razie jeździ się rewelacyjnie i mam nadzieję, że tak już zostanie.

 
[sharedmedia=garage:vehicles:6491]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale finalna wersja roweru. Trance 3, teraz mozna powiedziec ze sx :)

Przede wszystkim zmieniony amortyzator na Auron'a RC2 160mm. Zmieniony mostek NS na Truvativ (w NS ukrecily sie sruby przy odkrecaniu! i generalnie skrecanie tego mostka to tragedia). Kierownica NS evidence light 760mm otrzymala nowe malowanie, bo oryginalny kolor (jungle) dalo sie zedrzec paznokciem (brawo dla NS)... Dodany napinacz dartmoor trail, usunieta zostala przy okazji przerzutka przednia i maly blat przedniej korby. Tak zmodyfikowany rowerek przeszedl wlasnie dwudniowe oranie na Koutach i jest bardzo dobrze :) do wymiany opony bo jednak High Rollery II traca przyczepnosc na mokrych bandach. Sorki za brak polskich znakow.

 

a5b173e36e8d15f6.jpg

 

0dc53e3382a4d58e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa modyfikacja ;) możesz coś więcej napisać o auronie. Sam chce w najbliższym czasie wymienić sektora. I w oko właśnie wpadł mi auron. Ale wiele informacji o nim i jego pracy nie ma(bynajmniej na polskich forach). Zastanawiam się jeszcze nad Rs Revelation(140mm), ale cenowo wygrywa Suntour (150mm) ;)

Edytowane przez cr4zylucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa modyfikacja ;) możesz coś więcej napisać o auronie. Sam chce w najbliższym czasie wymienić sektora. I w oko właśnie wpadł mi auron. Ale wiele informacji o nim i jego pracy nie ma(bynajmniej na polskich forach). Zastanawiam się jeszcze nad Rs Revelation(140mm), ale cenowo wygrywa Suntour (150mm) ;)

 

Jesli chodzi o Aurona, to dziala naprawde super za te pieniadze. Podobnie pracuje jak Marcok 350ka. U mnie akurat jest miekka sprezyna i skrocona o 50%podkladka w komorze powietrznej. Po tych modyfikacjach dziala jak bajka (zwlaszcza po ucieciu podkladki jest bardziej czuly na poczatku skoku). Jedyne co moze przeszkadzac to syczenie gdy skrecisz rebound, dla mnie akurat to jest nieistotne.

 

@erzurum - na potrzeby jazdy na Koutach, siodlo w takiej pozycji. Do normalnej jazdy jest sztyca regulowana i siodelko w "poziomie" :P

 

@rmn1 - "zjazdowka" to nie jest, ale spokojnie za takimi nadaza :) moze nie po czarnej trasie, ale na obu czerwonych juz tak.

Edytowane przez PeGie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie ma to jak po hałdach pośmigać też czasem jeżdżę :thumbsup: a monek piękny i nawet ubijaki pod kolor ;)

Polowałem na ubijaki, a że się trafiły w kolor, to tym lepiej ;) zreszta...tak jak i strój :D

Edytowane przez krris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja się pochwalę.

Jako, że testy na Smrku uważam za mało miarodajne jeżeli chodzi o możliwość podjeżdżania a Ekipa ostatnio mnie wyciągneła na lokalne traski WSZEM I WOBEC STWIERDZAM, ŻE NIC Z POSIADANYCH DOTYCHCZAS ROWERÓW NIE PODJEŻDŻAŁO TAK JAK REIGN ! A było już tego trochę :).

 

e52bbec383881d73med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@phoe - co do asfaltu to sie nie wypowiem, na oponach GS zrobiłem 230 km tylko ,, szlak orlich gniazd,, - szlak pieszy praktycznie bez asfaltu. Opony założyłem na sam wyjazd z uwagi na liczne kamienie i piasek i uczciwie nie powiem złego słowa na GS bo swoją rolę spełniły, natomiast RR lepiej czuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...