Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

6f653e26c907c572adce57237220d3a4.jpg

Moja nowa zabaweczka [emoji1] na razie seria, podnienilem tylko hample na xt i tarcze ze starego roweru + założyłem błotniki mucki nutz. Mój pierwszy full i nacieszyć się nie moge [emoji2]

Rower fajny ;) ale czy na pewno dobrze dobrałeś rozmiar? Dość mocno wysunięta sztyca. Przy jeździe w dół, mi by to bardzo przeszkadzało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giantjpg_wesxprw.jpg

To i ja się pochwalę  ;)

Oprócz myk myk wszystko seryjne... Jak na pierwszego fulla rewelacja :D (prawie) teraz wiem co w pierwszej kolejności pójdzie do wymiany-hamulce).

Dziwiłem się koledze wyżej, tak wysuniętą sztycą, a u mnie podobnie ;)

Sorry za jakość zdjęcia, ale robione telefonem..

Edytowane przez cr4zylucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mój nowy radon :) przesiadłem się z 26" i jestem zachwycony. 

W stosunku do fabryki zmiana tarcz na XT, opony Race King Race Sport, Przerzutka tył ze sprzęgłem, łańcuch XT, chwyty esi chunky. 

W planach jeszcze lżejsze koła (DT Swiss)

 

Bardzo słuszne zmiany :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rider89

To i ja się pochwalę. Giant Reign 27.5 2 LTD "Regina" i beskidzkie błoto :)

 

2b1a87d8ebb7.jpg

 

ab7b4ebabb15.jpg

 

Prawdopodobnie ślady niedźwiedzia :D 

 

1ed20bfdb771.jpg

 

da4cc6974758.jpg

 

A tu z większym bratem 29er'em :)

 

be9006f4c017.jpg

Edytowane przez rider89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś cisza w temacie :) rozumiem, że Wszyscy jeżdżą , tylko ja przed komputerem ?

będą zmiany,  zaczynam od pozbycia sie dętek, zakupionne Maxxis Ardent Race, płyn Trezado, opaski i wentyle FRM, kolejne zdjęcie na nowych kołach, do tego w weekend wymiana oleju w FOX-ie, w końcu dotarł od sąsiadów

 

15144935.jpg?1431023100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że Wszyscy jeżdżą , tylko ja przed komputerem ?

 

 

 

Tak :) Jeżdżą w Czechach.

 

P1030109.JPG

 

U mnie jest nowy kokpit: kiera na bogato i szeroko - Ritchey WSC Trail 740mm - oraz mostek Pro 80mm/17stopni. Mostek brzydki jak noc listopadowa (koszmarny wznios), ale mój kręgosłup go lubi i chyba zostanie na dłużej.

 

Doszły też stare zębatki do korby. Przeszczepiłem 36/22 ze starego roweru w miejsce 38/24. Dzięki tej zmianie nie miałem problemu ze ściankami 15-20%. Maks w siodle nawet 22-23% się zdarzało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...