Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=14000&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

którą latarke wybrać

-głównie żeby bateria długo trzymała

napisz do sprzedawcy na pewno ci dobrze doradzi .

 

 

 

Potrzebuje małej przedniej lampki zeby tylko mrugała ,do jazdy w dzień . moze ktoś doradzić jakąś dobrą ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje małej przedniej lampki zeby tylko mrugała ,do jazdy w dzień . moze ktoś doradzić jakąś dobrą ?? 

 

Jeżeli ma być to mruganie widoczne w dzień to cos takiego: http://www.centrumrowerowe.pl/akcesoria/oswietlenie-rowerowe/lampki-przednie/p,lampka-przednia-ghost-eye-mactronic,313659.html a nie silikonówki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu używa Sigmy Pava, Cubelight II lub Simlux? Właśnie odebrałem przesyłkę z Pavą i nie mogę zamocować uchwytu na kierownicy 31,8. Tam, gdzie średnica się zwęża, jest już owijka z pancerzem, więc odpada, a na środkowej części oversize uchwyt nie daje się zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pave i zamocowałem ją na kierownicy 31,8 mm zwężanej. Na zwężeniu, z wiadomych powodów nie trzyma dobrze - ma symetryczny uchwyt z gumkami od środka, natomiast trzyma dobrze na 31,8 mm gdzie zwężenia nie ma - zatrzaskuje się wtedy max na 2-3 ząbek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje zakupić oświetlenie do roweru, przod i tyl kwota ok 100 PLN. Jazda raczej po miejscie i drogach oswietlonych, wiec takie lampki aby tylko bylo mnie widac, aczkolwiek nie jakis tani szajs ktory sie zepsuje po dwoch dniach. Z gory dziekuje za pomoc

Edytowane przez cichy1555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje latarki ledowej przedniej do roweru.

Głównie zależy mi żeby dawało dobre oświetlenie jak i zasięg gdy jest zmrok.

Zależy mi także na długości trzymania baterii.

Kwota jaką chce przeznaczyć tak jak w temacie myślę, że do 50zł to jest taki max.

Proszę o jakieś propozycje najlepiej z allegro.

Po prostu chodzi mi o jakiś najlepszy wybór w tej kwocie z którego byłbym zadowolony.

Edytowane przez kriss077
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

coraz bardziej skłaniam się ku takiej propozycji

Tak dla innych zainteresowanych napotkałem kilka recenzji w których to okazuje się,że czasami pada szybko główna LED (świeci słabiej) oraz następują automatyczne wyłączenia po jakims czasie. Nie wiem ile w tym prawdy ale przestałem się "skłaniać" do tego kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o takim OŚWIETLENIE rowerowe LAMPKI roweru 9+5LED ZESTAW (5227629944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

 

Odpusc sobie ten zestaw, a na pewno przednia lampke.

 

Diody po kilu wypadach po nierownym terenie przestaja swiecic :)

 

 

 

Kup sobie taka czoloweczke, jak za ta kwote nic lepszego nie znajdziesz:

 

http://allegro.pl/latarka-czolowa-energizer-czolowka-3-led-lampka-fv-i5030717856.html

 

 

Do tego najzwyklejsza tylna za 5zl ktora tez swieci przyzwoicie i bedzie ok.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez GajekL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...