Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

Po każdej jeździe. Mam akku 3400mAh, jeżdżę po 2 godziny w trybie 32% czyli 1A w led. Wracam, wyciągam akumulatory i ładuję. Nie pamiętam kiedy kupiłem lampki ale już ze dwa i pół jak nie trzy lata za nami, 200 jak nie 400 rozkręceń. Wygląda i działa jak nowa, nie tylko gwint ale i całe lampki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście szukałem lampi która by mi pomogła w śmiganiu do pracy

szukałem u nas znalazłem SolarStorm X2 jednak nasze ceny na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym powalają

szukałem i znalazłem

https://www.aliexpress.com/item/SolarStorm-X2-CREE-XM-L-U2-5000Lm-Waterproof-LED-Bicycle-Light-Led-Headlight-Lamp-Flashlight-With/32270370040.html?spm=2114.13010608.0.0.ZOz79B

trzy tygodnie i dotarła świeci naprawdę świetnie i nie trzeba przepłacać

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrobienie gwintu? No bez przesady... To jest z metalu zrobione a siła dokręcania praktycznie żadna. Nawet jak się wyrobi po 10 tys zakręceń to co? :-)

 

Co do piszczenia. Mam w kolekcji kilka (a kolejne kilka przeszły mi przez ręce) różnych latarek, tańszych, droższych... Mam też dwa convoye s2 - w jednym driver piszczy tym mocniej im latarka jest w słabszym trybie. Piszczy tak już od roku i nic się nie dzieje.

Miałem też drivery "luzem" i też niektóre piszczały ale nie było to oznaką rychłego padnięcia.

 

Uważam, że driver piszczeć nie powinien no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co polecacie z _bardzo_tanich_ lampek na tył? Nie jezdze poza miastem, nie potrzebuje pro lampek, nie chcialbym kolosa, bo mam lekką szosę :) Myślałem o jakichś kopiach Walle z Aliexpress (dwie takie same diody 0,5W) albo dwie rozne (jedna 1W a druga jakas slabsza znacznie). Ktos uzywa takich kopii Walle z Aliexpress?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem coś dla siebie i znalazłem oraz mam w swoim MTB którym śmigam do pracy

Lampkę Kellys Element bardzo dobrze świeci widać z daleka co jest dobrym plusem i jej cena to 36.90 wiec nie jest jakaś bardzo wygórowana cena

Osobiście polecam

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie lampek na tył to szukajcie takie co maja wymagane prawem polskim nawet w dzień światło odblaskowe. Większość tych błyskających wynalazków nie tylko z Chin może być używane niestety jako światło dodatkowe a odblask i tak powinien być oddzielnie.

 

Ja szukałem i właśnie którąś z kls kupiłem. Ma odblask i pod nim dwie słabe diody i jedna mocna diodę za szkiełkiem. Świeci super. Widoczna z bardzo dużej odległości nawet w dzień. A przy tym solidna i nawet ładna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem wcześniej o tym. Nie ma potrzeby zdejmować lampkę z roweru w dzień. Dlatego właśnie zależało mi na zintegrowanej z odblaskiem.

 

Używam akumulatorków wiec nie szkoda mi jej używać nawet w dzień. Znacząco poprawia to moje bezpieczeństwo w ruchu miejskim lub na trasie. Mrugające mam w dzień zarówno z tyłu jak i z przodu. Dzięki temu ktoś jadący puszką wcześniej mnie zauważa np w lusterku i rzadziej mam przypadki zajechania drogi itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblask ma jako jedna z niewielu na naszym rynku. Kupiłem ją w sumie na szybko z nastawieniem ze jak będzie lipa to coś powolutku sobie znajdę. Na zdjęciach nie wyglada może super zachęcająco ale na żywo jest lepiej. Ale świeci na tyle mocno i jest na tyle solidna (mocowana na pasku plastikowym z zaciskiem śrubowym) ze nie bede puki co nic innego szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile dłużej by świeciła, gdyby nie moc potrzebna jeszcze na ekranik ;) A tak w ogóle to ile świeci na jakim trybie? Nie mogłem doczytać, są czasy ładowania, a przyblizone świecenia? Co do "mocy" światła też jakos nie wiem...chyba sporo sie płaci za bajer tego ekraniku... a co to nie wystarczyły by 3-4 diody wskazujące naładowanie?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...