Skocz do zawartości

[Sklep] BCM Nowatex


Rogalik88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

za tydzień w niedzielę planuje pierwszy raz wystartować w maratonie. Chciałbym do tego czasu kupić koszulkę rowerową i najchętniej zamówiłbym ją w sklepie nowatexu. W regulaminie jest zapis o wysyłce w ciągu 14 dni. Czy to termin normalny czy podany zaporowo? Macie jakieś doświadczenia w zamawianiu tam produktów? W jakim terminie wysłali Wam przesyłkę?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja o Nowatexie mogę mówić praktycznie same dobre rzeczy. Kupiłem już tam kilka koszulek, kilka bluz, ocieplacze na buty (rewelka!), ocieplane spodnie, mam od nich strój klubowy. Generalnie bardzo dobra jakoś przy zachowaniu stosunkowo niskich cen. Bez problemu można się dogadać, wymienić jak coś. Obsługa bardzo miła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja o Nowatexie mogę mówić praktycznie same dobre rzeczy.

 

Podepnę się do tematu bo mam niestety skrajnie inne odczucia. Czekam już na przesyłkę ponad dwa tygodnie i nic. Najgorsze jest to nie ma ze sklepem żadnego kontaktu. Telefony milczą, na maile nikt nie odpisuje. Nie wiem co mam o tym myśleć. Może ktoś z kolegów kupił coś u nich ostatnio i też ma problem z otrzymaniem towaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jak najlepsze odczucia - w ciagu ostatniego roku kupilem u nich w sumie 9 szt odziezy - za kazdym razem swietny kontakt i profesjonalna pomoc.

Ostatnio (2 tyg temu) zamowilem przez neta wiatrowke z Gamexu w wybranym rozmiarze. Miala byc po tygodniu - byla po 4 dniach. Gdy przyjechalem ja odebrac czlowiek (jak sie okazalo wlasciciel - p. Piotr Miśkiewicz) kazal mi ja przymierzyc i oceniwszy ze powinienem miec wiekszy rozmiar sam zaproponowal ze zrobia dla mnie nowa. Jeszcze telefonicznie korygowalem jeden z wymiarow. Byla gotowa po 3 dniach.

Nie mialem co prawda okazji zamawiac nic z wysylka, ale az mi sie nie chce wierzyc aby sprawiali problemy.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie się dziwię że przy tylu pozytywnych opiniach nagle takie problemy. Mam nadzieję że to tylko chwilowe trudności i kurtka zdąży dojść przed świętami. Nie zmienia to jednak faktu że trochę się zraziłem do tego sklepu, wystaczyłby mail że mają jakieś opóźnienia i nie byłoby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...